Sezónní nabídka MultiSport – aktivity na jaro, léto, podzim a zimu

SEZONNÍ AKTIVITY – TIPY NA LÉTO 2018

OTEVŘETE S MULTISPORTKOU VENKOVNÍ TENISOVÉ KURTY

V teplých letních dnech je příjemné trávit čas venku. Ještě než budete následovat sluneční paprsky na koupaliště, zahřejte se s přáteli či rodinou na venkovních tenisových kurtech. Dva hráči mají s kartou MultiSport hodinu hraní zdarma a vybírat můžete z více než 80 venkovních hřišť po celé České republice. Pro rezervaci kontaktujte přímo jednotlivá partnerská zařízení.

JEŠTĚ VÍCE SEZONNÍCH AKTIVIT PRO VÁS!

PADDLE BOARD

I letos můžete v Brně a Praze vyrazit za projížďkou na paddleboardu. Jedná se o plovoucí prkno, na kterém stojíte a zároveň pádlujete a kocháte se výhledem kolem. Příjemný způsob, jak strávit odpoledne, co říkáte?

Karta MultiSport hradí zapůjčení v délce 60 minut.

BEACHVOLEJBAL

Za beachvolejbalem nepotřebujete cestovat až k moři, můžete si ho s přáteli zahrát i u nás. Kromě toho zažijete spoustu legrace, naučíte se pracovat v týmu, užijete si zdraví prospěšný pobyt na čerstvém vzduchu.

Karta MultiSport hradí vždy 25 % z hodinového pronájmu kurtu.

JUMP PARKY

Ptáte se, jak zabavit děti přes léto? Sami budete překvapeni, kolik legrace zažijete v jump parku. Přestože se skákání na trampolínách zdá jako brnkačka, je naopak velmi fyzicky náročné. Děti alespoň trochu zdravě vybije a zároveň se při něm i dobře pobaví.

Karta MultiSport hradí vstup v délce 60 minut.

NASEDNĚTE NA REKOLA

Půjčte si s námi kolo až na 2x60 minut denně. Vedle toho můžete v daný den čerpat i vstup na sportoviště. Jako uživatel karty MultiSport se zaregistrujte na moje.rekola.cz/registrace. Poté si stáhnete mobilní aplikaci Rekola, kde na mapě uvidíte všechna výpůjční místa, na nichž si můžete kola bez poplatku vyzvednout a zase vrátit.

Více informací najdete na www.rekola.cz.

DRIVING RANGE

Tento elegantní a podmanivý sport vznikl ve Skotsku již v 15. století. S MultiSportem si jej nyní můžete vyzkoušet i vy na několika místech České republiky. Díky tomu, že Driving Range připomíná co nejvíce reálnou hru na jamky potrénujte svůj golfový odpal stejně jako na hřišti a příjemně se odreagujte po náročném dni.

Karta MultiSport hradí celý vstup a zapůjčení míčků. 

KOUPALIŠTĚ A AQUAPARKY

Ruku na srdce, nic v parném dni nepotěší více než osvěžení ve vodě. A aby to nebyla nuda, určitě u svých ratolestí zabodujete, když půjdete do aquaparku nebo na koupaliště s bezva toboganem.

Karta MultiSport plně hradí vstup do vybraného zařízení.

DO PŘÍRODY NA VÝLETY

Objevujte přírodní a kulturní dědictví v CHKO s kartou MultiSport. Zavede vás do nejzajímavějších CHKO a navíc se budete moci zdarma podívat do 8 vybraných expozic Domů přírody, kde se dozvíte spoustu informací o dané oblasti. Návštěvu expozic lze pak spojit s příjemnou tůrou. Ideální pro celé rodiny vyhledávající aktivní odpočinek v přírodě. 

Karta MultiSport hradí celý vstup na vybrané expozice.

NACVIČTE SI VÍTĚZNÝ BOWLINGOVÝ HOD

Hra, která je opravdu pro každého. Vezměte pár kolegů nebo kamarádů a vyrazte si společně zahrát bowling. Při tomto sportu nejen že posílíte řadu svalů, ale také upevníte vztahy s přáteli či kolegy. Navíc, pokud budete mít tým se čtyřmi kartami MultiSport, máte hodinu hry zdarma!

Karta MultiSport hradí vždy 25 % dráhy z hodinového pronájmu.

PODÍVEJTE SE NA ČASTÉ DOTAZY O MULTISPORTU

POHYB A RELAXACE S MULTISPORTEM JEŠTĚ DNES!

PRO ZAMĚSTNAVATELE nebo PRO ZAMĚSTNANCE