Sezónní nabídka MultiSport – aktivity na jaro, léto, podzim a zimu

SEZONNÍ AKTIVITY – TIPY NA JARO / LÉTO 2017

TENISOVÉ KURTY OPĚT OŽÍVAJÍ!

Vylaďte svůj tenisový úder nebo si zahrajte s přáteli pro zábavu. Vybírejte z více než 60 venkovních hřišť po celém Česku. 

Tenis je skvělým způsobem, jak se pobavit a ještě si protáhnout celé tělo. Tato kdysi aristokratická hra vás naučí koncentraci a pomocí krátkých sprintů podpoří i odolnost srdce a cév. Ať už jste začátečník, nebo vracíte údery jako Federer, dopřejte si trochu toho pohybu na čerstvém vzduchu –  budete se cítit lépe.

JEŠTĚ VÍCE SEZONNÍCH AKTIVIT PRO VÁS!

DO PŘÍRODY NA VÝLETY

Objevujte přírodní a kulturní dědictví v CHKO. Jestli nevíte, odkud se „odpíchnout“, pak se spolehněte na kartu MultiSport. Zavede vás do nejzajímavějších CHKO a navíc se budete moci zdarma podívat do 8 vybraných expozic. Tyto expozice lze spojit s příjemným výletem po krásách naší přírody. Ideální pro celé rodiny, které vyhledávají aktivní odpočinek v přírodě.

Karta MultiSport hradí celý vstup na vybrané expozice.

BEACH VOLEJBAL

Beach volejbal již podruhé najdete v naší sezonní nabídce. Hned do začátku jsme vám chtěli nabídnout co nejvíce venkovních kurtů, jejich výběr ale budeme ještě každým týdnem rozšiřovat. Navíc – ve dvou se to lépe a především výhodněji táhne! A co teprve ve čtyřech? Čtyři hráči s vlastní MultiSport kartou = hodina hraní zdarma!

Karta MultiSport hradí vždy 25 % z hodinového pronájmu kurtu.

LETNÍ KOUPALIŠTĚ

Voda, tobogány, opalování na sluníčku – tohle k létu zkrátka neodmyslitelně patří. Proto v naší sezonní nabídce najdete pěknou řádku míst a s dalšími spolupráci domlouváme. Baví vás odpočinek na vyhřáté dece? Nebo dáváte přednost kondičnímu plavání? Každý si jistě z nabídky vybere to své! Pak už jen stačí sbalit plavky, ručník a vzhůru k vodě!

Karta MultiSport hradí celý vstup do partnerských koupališť.

PODÍVEJTE SE NA ČASTÉ DOTAZY O MULTISPORTU

POHYB A RELAXACE S MULTISPORTEM JEŠTĚ DNES!

PRO ZAMĚSTNAVATELE nebo PRO ZAMĚSTNANCE