Sezónní nabídka MultiSport – aktivity na jaro, léto, podzim a zimu

SEZONNÍ AKTIVITY – TIPY NA JARO / LÉTO 2017

MULTISPORT A REKOLA, NASEDNĚTE NA KOLA

Využijte díky MultiSport kartě bikesharingovou službu Rekola zadarmo a svezte se na kole třeba do práce nebo podnikněte projížďku metropolí! Vypůjčit si jednoduše a rychle kolo můžete v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích a Teplicích.

Volné kolo spolu s jeho umístěním si snadno najdete v aplikaci, prostřednictvím kódu zobrazeného na mobilu si ho odemknete a hurá na cestu! Když se dopravíte na místo určení, kolo zase zamknete, a to buď na stanovených parkovištích, nebo za příplatek na jakémkoliv jiném bezpečném místě. Umožníte tak někomu dalšímu, aby se svezl tam, kam potřebuje. Kola si lze zdarma půjčovat a vracet v tzv. růžových zónách.

JEŠTĚ VÍCE SEZONNÍCH AKTIVIT PRO VÁS!

BEACH VOLEJBAL

Písek, přátelé, sluníčko a legrace. To je beach volejbal, při němž si ani nestihnete všimnout, že jste právě absolvovali hodinu vysoce efektivního tréninku celého těla. Vyzkoušejte si ho s kartou MultiSport. Navíc – ve dvou se to lépe a především výhodněji táhne! A co teprve ve čtyřech? Čtyři hráči s vlastní MultiSport kartou = hodina hraní zdarma!

Karta MultiSport hradí vždy 25 % z hodinového pronájmu kurtu.

LETNÍ KOUPALIŠTĚ

Rychlý pohled na venkovní teploměr ukazuje, že se léto už naplno chopilo své sezónní vlády. Ideální osvěžení pro parné dny skýtají především různá koupaliště a vodní světy. Ať už toužíte především po relaxaci, chcete si pořádně zaplavat nebo se pobavit sjezdem tobogánu, v naší nabídce si určitě vyberete. Takže hurá k vodě s kartou MultiSport!

Karta MultiSport hradí celý vstup do partnerských koupališť.

TENISOVÉ KURTY

Vylaďte svůj úder nebo si zahrajte s přáteli pro zábavu. Vybírejte z více než 60 venkovních hřišť po celém Česku. Dva hráči s vlastní MultiSport kartou = hodina hraní zdarma! Kartu nelze využít k zapůjčení či platbě zálohy na vybavení ani na rezervaci kurtu. Pro rezervaci nebo informace o provozu kontaktujte přímo jednotlivá partnerská zařízení.

Karta MultiSport hradí vždy 50 % z hodinového pronájmu kurtu.

DO PŘÍRODY NA VÝLETY

Objevujte přírodní a kulturní dědictví v CHKO s kartou MultiSport. Zavede vás do nejzajímavějších CHKO a navíc se budete moci zdarma podívat do 8 vybraných expozic Domů přírody, kde se dozvíte spoustu informací o dané oblasti. Návštěvu expozic lze pak spojit s příjemnou tůrou. Ideální pro celé rodiny vyhledávající aktivní odpočinek v přírodě. 

Karta MultiSport hradí celý vstup na vybrané expozice.

PODÍVEJTE SE NA ČASTÉ DOTAZY O MULTISPORTU

POHYB A RELAXACE S MULTISPORTEM JEŠTĚ DNES!

PRO ZAMĚSTNAVATELE nebo PRO ZAMĚSTNANCE