Sezónní nabídka MultiSport – aktivity na jaro, léto, podzim a zimu

SEZONNÍ AKTIVITY – TIPY NA JARO 2018

OTEVŘETE S MULTISPORTKOU VENKOVNÍ TENISOVÉ KURTY

V teplých jarních dnech je příjemné trávit čas venku. Ještě než nás sluneční paprsky naženou na koupaliště, zahřejte se s přáteli či rodinou na venkovních tenisových kurtech. Dva hráči mají s kartou MultiSport hodinu hraní zdarma a vybírat můžete z více než 80 venkovních hřišť po celé České republice. Pro rezervaci kontaktujte přímo jednotlivá partnerská zařízení.

JEŠTĚ VÍCE SEZONNÍCH AKTIVIT PRO VÁS!

VYRAŽTE S MULTISPORTKOU NOVĚ TAKÉ NA SJEZDOVKU!

S kartou MultiSport můžete nově vyrazit s kapsou prázdnou také na hory. Můžete využít jeden skipas během zimní sezóny 2017/2018 a vybírat z mnoha lyžařských středisek po celé České republice. Takže popadněte kamarády nebo rodinu, nasaďte lyžáky, oprašte snowboardy a jdeme na to!

Karta MulitSport hradí jeden maximálně celodenní skipas v průběhu sezóny zima 2017/2018

NACVIČTE SI VÍTĚZNÝ BOWLINGOVÝ HOD

Hra, která je opravdu pro každého. Vezměte pár kolegů nebo kamarádů a vyrazte si společně zahrát bowling. Při tomto sportu nejen že posílíte řadu svalů, ale také upevníte vztahy s přáteli či kolegy. Navíc, pokud budete mít tým se čtyřmi kartami MultiSport, máte hodinu hry zdarma!

Karta MultiSport hradí vždy 25 % dráhy z hodinového pronájmu.

SAUNOVÁNÍ A WELLNESS

Pravidelným saunováním zlepšíte obranyschopnost svého organizmu, zbavíte se virů a bakterií, které způsobují nachlazení, a posílíte kardiovaskulární systém. Návštěva sauny také přispívá k regeneraci a detoxikaci těla. Vyberte si jednu z více než 90 saun, saunových a wellness center po celém Česku.

S kartou MultiSport máte vstup do sauny zdarma. Výjimku tvoří partneři s doplatkem.

DRIVING RANGE

Tento elegantní a podmanivý sport vznikl ve Skotsku již v 15. století. S MultiSportem si jej nyní můžete vyzkoušet i vy na několika místech České republiky. Díky tomu, že Driving Range připomíná co nejvíce reálnou hru na jamky potrénujte svůj golfový odpal stejně jako na hřišti a příjemně se odreagujte po náročném dni.

Karta MultiSport hradí celý vstup a zapůjčení míčků. 

MULTISPORT A REKOLA

Půjčte si s námi kolo až na 2x60 minut denně. Vedle toho můžete v daný den čerpat i vstup na sportoviště. Jako uživatel karty MultiSport se zaregistrujte na moje.rekola.cz/registrace. Poté si stáhnete mobilní aplikaci Rekola, kde na mapě uvidíte všechna výpůjční místa, na nichž si můžete kola bez poplatku vyzvednout a zase vrátit.

Více informací najdete na www.rekola.cz.

DO PŘÍRODY NA VÝLETY

Objevujte přírodní a kulturní dědictví v CHKO s kartou MultiSport. Zavede vás do nejzajímavějších CHKO a navíc se budete moci zdarma podívat do 8 vybraných expozic Domů přírody, kde se dozvíte spoustu informací o dané oblasti. Návštěvu expozic lze pak spojit s příjemnou tůrou. Ideální pro celé rodiny vyhledávající aktivní odpočinek v přírodě. 

Karta MultiSport hradí celý vstup na vybrané expozice.

TENISOVÉ KURTY

Vylaďte svůj úder nebo si zahrajte s přáteli pro zábavu. Vybírejte z více než 60 venkovních hřišť po celém Česku. Dva hráči s vlastní MultiSport kartou = hodina hraní zdarma! Kartu nelze využít k zapůjčení či platbě zálohy na vybavení ani na rezervaci kurtu. Pro rezervaci nebo informace o provozu kontaktujte přímo jednotlivá partnerská zařízení.

Karta MultiSport hradí vždy 50 % z hodinového pronájmu kurtu.

PODÍVEJTE SE NA ČASTÉ DOTAZY O MULTISPORTU

POHYB A RELAXACE S MULTISPORTEM JEŠTĚ DNES!

PRO ZAMĚSTNAVATELE nebo PRO ZAMĚSTNANCE