Přeskočit na obsah

Zpět na kategorie

Novinky

Pokud se ti taky zdá, že letos to přišlo dřív než jindy, vítej v klubu

Pokud se ti taky zdá, že letos to přišlo dřív než jindy, vítej v klubu

Napadlo vás někdy, co všechno vlastně s MultiSportkou dokážete? Každý jistě ví, že s touto kartou můžete navštěvovat posilovny, wellness, sauny a celou řadu dalších sportovních a relaxačních zařízení. Věděli jste ale, že se díky ní můžete podívat třeba do hradů a zámků, nebo získat přístup k zajímavým slevám? Podzim na sebe nenechal dlouho čekat, přeskočil všechny zářijové pokusy o babí léto a rovnou vypustil zástup potemnělých deštivých dnů, kdy se teplota sotva přehoupne přes deset stupňů, a tak je o to těžší se motivovat ke zdravému pohybu. Vždyťi na ranní rozběhání vyráží spousta z nás ještě za tmy. Místo důmyslných přístrojů na počítání kroků, měření tepové frekvence a zaznamenávání trasy běhu pomocí GPS souřadnic je pomalu lepší si přibalit čelovku, péřovou bundu a termosku nejméně s čajem. Zkrátka to vypadá, že se sezona sportování venku nezadržitelně chýlí ke konci. Zjistěte, co všechno můžete s MultiSportkou podniknout. 

Na nás si ale počasí nepřijde. My v MultiSportu totiž víme, že MultiSportka je parťák do každého počasí a snad všechny venkovní aktivity umíme plnohodnotně zastoupit. Alespoň do doby, než nám slunce opět začne vyhřívat běžecké trasy, plavecké bazény a venkovní posilovny.


Rádi bychom ti pomohli najít inspiraci pro každý tip aktivity, na který si vzpomeneš.

Chybí ti běhání? Podívej se po vhodné kardio zóně!

Miluješ plavání? Stačí si vybrat jeden z bazénů a aquaparků.

Široká nabídka možností tím ale rozhodně nekončí. Například díky akci „Léto v topu“ jsme zjistili, že naši Multisporťáci rádi jezdí na výlety. Proto nabízíme vybrané hrady a zámky na MultiSportku celoročně!

Když si nebudeš vědět rady, stačí se podívat na naši mapu sportovišť. Jistě tam najdeš svou oblíbenou aktivitu a možná taky najdeš odvahu konečně vyzkoušet něco, co si už dlouho přeješ.


Pokud se ale během podzimu a zimy najde den, kdy se ti vůbec nechce vylézat z domova, i tak pro tebe máme dobré zprávy. Na platformě My MultiSport totiž najdeš nepřeberné množství online videí pro tvoje domácí cvičení. Děti i dospělí si tak můžou v pohodlí vlastního obýváku užít plnohodnotný trénink. Kromě toho si tu můžeš vyzvednout spoustu lákavých odměn:

Podzim i následná zima s sebou často nesou jistou dávku pesimismu a pocit, že všechno hezké končí. Stačí si ale jen uvědomit, že i tato období přinášejí lákavé aktivity jako třeba lední bruslení! MultiSportka ti bude i v těchto měsících věrným parťákem a pokud se občas podíváš na náš web, blog nebo sociální sítě, dostaneš celou řadu tipů, jak se i na podzim cítit lépe.

wave

Další tipy na čtení

Vyplatí se ještě MultiSportka?  

Vyplatí se ještě MultiSportka?  

Pohybem proti stresu a vyhoření: Lepší svítit než vyhořet. Co je vyhoření? Příznaky vyhoření. Jak proti vyhoření bojovat? Co můžete udělat proti vyhoření už teď? Stačí málo,…