MultiSport – dáváme příležitost aktivním lidem. Přidejte se k nám!

MILUJETE POHYB A RELAXACI? PAK MILUJETE MULTISPORT!

V MultiSportu o své lidi pečujeme stejně, jako o zaměstnance našich klientů. Jsme uvolněná firma, kde si každý najde své pole působnosti. Těšit se můžete také na vlastní kartu MultiSport.

PODÍVEJTE SE, KOHO PRÁVĚ HLEDÁME

PROČ SE VÁM V MULTISPORTU BUDE LÍBIT?

ZAMĚSTNANCI SE U NÁS CÍTÍ LÉPE!

Určitě už jste to na našem webu četli několikrát, ale toto je pro nás důležité. Také u svých zaměstnanců se zaměřujeme na vyvážený pracovní i osobní život.

BUDETE POTKÁVAT LIDI, KTERÉ PRÁCE BAVÍ

U nás nenajdete otrávené obličeje, pohledy do země nebo výmluvy. Přistupujeme k povinnostem odpovědně, ale s nadhledem a nechybí nám smysl pro humor.

VÁŠ ŠÉF VÁM NEBUDE STÁT ZA ZÁDY

Věříme si. Svěřenou práci zvládáme bez permanentního dozoru. Samostatnost je pro nás důležitá, ale pokud budete chtít cokoliv vysvětlit – váš kolega je tu vždy pro vás.

SPOLEČNĚ NÁS ČEKAJÍ VELKÉ VĚCI

I když se stále považujeme za start up, stali jsme se top zaměstnaneckým benefitem v Česku. Zároveň stále rosteme a schopní lidé přitom rostou společně s námi.

KOLEGOVÉ, KTEŘÍ SE U NÁS NAŠLI

CHCETE SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH? PROHLÉDNĚTE SI VOLNÁ MÍSTA

Testimonials

CHCETE SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH? PROHLÉDNĚTE SI VOLNÁ MÍSTA

Hledáme nové MultiSporťáky, i ty můžeš být jeden z nich!

TĚŠÍME SE NA VÁS

HR TÝM
Ať už jste u nás našli svoji vysněnou pozici nebo si jen myslíte, že bychom si pracovně rozuměli, dejte nám vědět. Zavolejte nebo napište a třeba se už brzy stanete naší novou kolegyní nebo kolegou.

Zvyšování kompetencí ve společnosti MultiSport Benefit s.r.o. - CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005610

Cílem projektu je zvyšování kompetencí zaměstnanců společnosti MultiSport Benefit s.r.o.. Podpoření zaměstnanci získají díky projektu vyšší prohloubení znalostí a dovedností v rámci svých činností a oblastí, za něž zodpovídají. Tyto nově získané kompetence pomohou našim zaměstnancům lépe plnit každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice.