MultiSport Events – sportovní a vzdělávací akce pro firmy

MULTISPORT EVENTS

PŘIPRAVUJEME EVENTY, KTERÉ ROZHÝBOU A POBAVÍ

Vzděláváme. Spojujeme kolektiv. Pečujeme o zdraví vašich zaměstnanců. To jsou důvody, proč pořádáme eventy a proč je považujeme za nedílnou součást MultiSport programu.

Vždy se s vámi rádi osobně setkáme a probereme vaše přání a představy. Na základě našich zkušeností doporučíme to nejvhodnější pro vaše zaměstnance.

Celý event pro vás kompletně zajistíme, a to včetně sportovního vybavení, podpory komunikace k zaměstnancům a fotodokumentace akce. Je jedno, jestli se rozhodnete pro jeden workshop nebo vícedenní teambuilding, vždy proběhne pod záštitou MultiSportu a povedou ho profesionální lektoři.

Vyzkoušíte si s námi zdravotní cvičení, změříme skladbu vašeho těla nebo si odpočinete na masážích. Vše zajistíme od A do Z přímo u vás ve firmě. Podívejte se, jak může Den zdraví vypadat.

Zdravé a efektivní běhání, pravidelnost ve stravování nebo ergonomie pracovního místa – na to se můžeme zaměřit. Témat je ale mnohem víc, společně vybereme ta nejpřínosnější.

Každoročně je organizujeme pro malé společnosti i korporace. Vždy vybíráme prověřené areály, stejně jako aktivity, které podpoří vaše zaměstnance v týmové spolupráci.</>

Nejen pracovní vztahy mají vliv na spokojenost zaměstnanců. Pozvěte na akci i jejich rodinné příslušníky. Připravíme zábavný program pro všechny.

Užijete si báječný sportovní den s kolegy. Setkáte se se zajímavými lidmi ze širokého spektra firem. Nastartujete tak sportovní atmosféru u vás ve firmě.

Příležitost pro přátelské setkání, neformální seznámení a sdílení zajímavých zkušeností. Networkingové akce pořádáme v exkluzivních prostorech našich dlouhodobých partnerů.

Testimonials

Testimonials

CHCETE EVENT OD MULTISPORTU?