Přeskočit na obsah

Zpět na kategorie

Novinky

Karta MultiSport pro všechny barvy podzimu

Karta MultiSport pro všechny barvy podzimu

Podzim nastoupil v doprovodu slunečních paprsků a rekordních teplot. Každý si tohle roční období prožívá po svém, ale my všichni, co máme MultiSport kartu, si ho můžeme zpříjemnit ještě o něco víc. Bohatý výběr aktivit v partnerských zařízeních od posiloven po wellness centra po celé republice přináší plno možností, jak vyzrát na čím dál kratší dny. Výlet s rodinou na zámek nebo do aquaparku jistě také dokáže rozveselit. A pokud se vám nechce vyrážet nikam, prozkoumejte naši videotéku na My MultiSport, se kterou můžete cvičit z pohodlí domova.

Když na ranní běhání v parku už nesvítí slunce, ale lampy pouličních světel, může být čas poohlédnout se, kterou posilovnu máte třeba na cestě do práce. Pohodlí dobře zařízeného fitka je pro udržování zdravé fyzické kondice velmi příznivé. Samotáři i milovníci skupinových silových tréninků jistě ocení spoustu možností, které nabízí partnerská síť MultiSportu.

Pokud chcete něco udělat pro svou imunitu, abyste nestrávili závěr roku pod peřinou, doporučujeme navštívit některé z našich partnerských saun a wellness center. Vaše tělo se nejen prohřeje a uvolní, ale při dodržování správného postupu získá také potřebnou sílu čelit náporům sychravého počasí.

Když se však obloha vyčistí a mraky nejsou na dohled, využijte možnost vyrazit s kartou MultiSport na výlet na některý z našich hradů a zámků. Takový výšlap na vrchol věže nebo dlouhý prohlídkový okruh může být klidně považován za kardio. Něco nového se při tom dozvíte a můžete s sebou vzít i rodinu.

Čím dál více lidí si osvojuje pravidelné plavání. Je to ideální aktivita na procvičení celého těla a rozproudění krevního oběhu. Stačí si jen vybrat některý z bazénů z naší mapy a vyrazit také. A jestli patříte k těm, kteří vyhledávají vodu spíše pro zábavu, sklouzněte se v aquaparku! Děti s sebou případně můžete vzít také.

Chcete-li raději zůstat v suchu, vyzkoušejte třeba jógu. Tato prastará aktivita přináší rovnováhu těla a duše spoustě lidem po celém světě. A pokud byste snad byli na pochybách, jestli je tohle cvičení to pravé pro vás, podívejte se na videa ze série První lekce, kde Kuba z MultiSportu radí, jak začít. Dozvíte se mimo jiné, že jóga je skutečně pro každého.

Na platformě My MultiSport je mnoho videí k výběru. V nich se můžete dozvědět něco zajímavého, jako ve výše zmíněné První lekci, nebo si třeba zacvičit podle některého z trenérů a trenérek. Na blogu si zase můžete přečíst zajímavé poznatky, tipy na nové aktivity nebo články o zdravém stravování. Nejoblíbenější je ale sekce odměny, kam pravidelně doplňujeme nejrůznější slevy. Teď si třeba můžete nejvýhodněji pořídit vitamíny na míru, udělat si testy pro lepší poznání svého těla, nebo si užít měsíc počítačových her zdarma.

Zároveň je dál možné čerpat stávající odměny na My MultiSport, jako například slevu 5 % na e-shop Aktin.cz. Své psychické zdraví budete mít lépe pod kontrolou s ročním prémiovým členstvím v aplikaci VOS Health. A protože štěstí přeje připraveným, máme pro vás také slevu na pojištění domova, vozidla nebo zdraví u společnosti Pillow.

Nezapomeňte, že i na podzim můžete s kartou MultiSport jezdit na sdílených kolech od nextbike nebo Rekol, a to i když už máte v ten den trénink za sebou. Protože projížďka na kole podzimním městem, to je romantika, kterou jen tak něco nepřekoná. A ještě u toho něco děláte pro své tělo!

wave

Další tipy na čtení

Vyplatí se ještě MultiSport karta?  

Vyplatí se ještě MultiSport karta?  

Pohybem proti stresu a vyhoření: Lepší svítit než vyhořet. Co je vyhoření? Příznaky vyhoření. Jak proti vyhoření bojovat? Co můžete udělat proti vyhoření už teď? Stačí málo,…