fbpx

Na co se nás často ptáte?

Co je karta MultiSport?

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám garantuje každý den volný či zvýhodněný vstup do více než 2 600 relaxačních i pohybových zařízení ve 500 městech v Česku i na Slovensku. Celoročně můžete vybírat z různých aktivit.

Jak mohu kartu MultiSport získat?

Jde o jedinečný zaměstnanecký benefit – už z definice je tedy jasné, že ho lze získat pouze přes svého zaměstnavatele. Pokud vy sami pracujete v personálním oddělení a přemýšlíte, jak dlouhodobě motivovat své lidi k pohybu a relaxaci, nehledejte dál. Ozvěte se nám a společně zařídíme, aby se vaši zaměstnanci cítili lépe. Pokud patříte právě mezi zaměstnance, ale zatím vám váš zaměstnavatel tento benefit nenabídl, na nic nečekejte a doporučte nás svému zaměstnavateli. My sami ho kontaktujeme a seznámíme ho se všemi detaily programu MultiSport.

 

Jak karta MultiSport funguje?

Podívejte se na naše video, které vám vše jednoduše vysvětlí. Některé informace jsou trochu staršího data, ale základ zůstává stejný 🙂 Ve zkratce, jakmile od svého zaměstnavatele dostanete kartu MultiSport, můžete ji začít využívat téměř okamžitě. Stačí se jen seznámit s podmínkami používání karty a už si jen podle libosti vyberete, kam vyrazíte! Na recepci zařízení se vždy prokažte svojí MultiSportkou společně s průkazem totožnosti s fotografií a … To je vše!

Mohu svoji kartu MultiSport půjčovat kamarádovi?

Bohužel nikoliv. Karty jsou nepřenosné a může je využívat pouze jejich držitel uvedený na kartě.

Mohu si objednat Doprovodnou / Dětskou kartu bez zaměstnanecké?

Toto bohužel možné není. Abychom zamezili zneužívání Doprovodných / Dětských karet, jsou doprovodné přímo navázány na zaměstnanecké karty.

Fungují karty MultiSport pro rodinné příslušníky samostatně nebo musíme chodit cvičit spolu?

Tyto karty fungují samostatně. Její držitel má stejná oprávnění jako majitel standardní zaměstnanecké karty MultiSport.

Mohu získat kartu MultiSport i pro své rodinné příslušníky nebo kamarády?

Doprovodnou kartu MultiSport můžete získat výhradně pro rodinné příslušníky nebo životní partnery, nikoli tedy pro kamarády. K jedné zaměstnanecké kartě je možné získat jednu takzvanou Doprovodnou kartu pro dospělou osobu a až tři Dětské karty, platné do 15 let. Je však na vašem zaměstnavateli, zda tyto karty podporuje, proto se obraťte na vaše personální oddělení.

Končí mi zaměstnanecký poměr, ale karta je ještě platná. Co to pro mne znamená?

To záleží na konkrétní spolupráci mezi společností MultiSport Benefit a vaším zaměstnavatelem, ale standardní postup je, že platnost karty končí s posledním dnem ve vašem stávajícím zaměstnání.

Kartě skončila platnost. Co s ní?

V takovém případě nám prosím vraťte kartu zpět. I s tímto vám samozřejmě pomůže vaše personální oddělení.

Co mám dělat, pokud jsem kartu ztratil/a?

Nepanikařte – stačí ztrátu nahlásit na personálním oddělení vašeho zaměstnavatele. My vám poté vystavíme novou kartu bez jakéhokoliv poplatku. Bohužel si ale budete během této přechodné doby hradit všechny jinak zvýhodněné vstupy.

Mohu využívání karty MultiSport nějakým způsobem přerušit?

V tomto případě se informujte na HR oddělení, kde vám personalista/tka sdělí konkrétní možnosti, vždy totiž záleží na konkrétní spolupráci mezi společností MultiSport Benefit a vaším zaměstnavatelem. Standardní postup je, že přerušení je možné pouze z vážných zdravotních důvodů, čestné prohlášení nám pak zasílá přímo zástupce z vašeho HR oddělení.

V mém oblíbeném zařízení zatím kartu MultiSport neakceptují, mohu to nějak ovlivnit?

Samozřejmě. Partnerskou síť rozšiřujeme právě na základě vašich návrhů a požadavků. Pokud máte konkrétní návrh, pošlete nám ho prostřednictvím kontaktního formuláře. Náš tým ověří, zdali je zařízení pro zařazení do partnerské sítě vhodné. Pokud ano, uděláme vše, abychom vám ho co nejdříve mohli představit jako novinku!

Mohu si prostřednictvím MultiSportu domlouvat rezervace na kurty nebo lekce?

Bohužel – toto zatím neumožňujeme. Vše je třeba domlouvat s konkrétním zařízením. Ve výpisu našich partnerů ale najdete vše potřebné, abyste ho mohli kontaktovat sami.

Mohu využívat svou kartu MultiSport i v zahraničí?

V současné době můžete kartu využívat i v partnerských zařízeních na Slovensku. Podívejte se, o která se jedná.  K dispozici je vám tedy více než 2 500 zařízení v Česku a na Slovensku. MultiSport najdete i v Polsku, Bulharsku, Chorvatsku či Řecku, zde bohužel zatím českou kartu MultiSport využívat nelze.

Jak zjistím, kde všude mohu využít kartu MultiSport?

V současnosti nabízíme volné / zvýhodněné vstupy do více než 2 600 zařízení v Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z široké škály pohybových i relaxačních aktivit ve 360 městech. Pomocí našeho vyhledávače vybírejte lokalitu nebo svoji oblíbenou činnost, u každého zařízení najdete i detaily (kontakt, nutnost rezervace, výpis aktivit, které lze čerpat, informace o doplatcích atd.).

Platím za vstup nějaký poplatek na místě?

V 99 % případů je vstup volný. Pokud tomu tak není, uvádíme to přímo v detailu u konkrétního partnera, případně v podmínkách užívání karty MultiSport, které jsou zveřejněné zde. POZOR: zařízení může nad rámec vstupu požadovat například vratnou zálohu na rezervaci nebo náčiní. Toto karta MultiSport nekryje.

Platil jsem u partnera vstup i s platnou MultiSportkou a chci náhradu vstupu?

Vyplňte prosím reklamační formulář a my se jej pokusíme neprodleně vyřídit. Nestává se to často, nicméně i tak prosíme o trpělivost.

Karta na sportovišti mi nefunguje, co mám dělat?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 220 188 700, pomůžeme vám problém vyřešit.

Co je My MultiSport?

My MultiSport nabízí ještě více pohybu, relaxace a zábavy ke kartě MultiSport. V My MultiSportu si můžete vybírat z velkého množství zvýhodnění nabídek a využívat je neomezeně. Každý den tedy můžete navštívit jedno zařízení na kartu MultiSport a k tomu využít neomezené množství nabídek z My MultiSportu.

Musím se registrovat do My MultiSport?

Do My MultiSportu se registrovat nemusíte, přijdete tak ale o mnoho výhodných nabídek na masáže, sportovní vybavení, zajímavé kurzy či semináře a mnoho dalšího.

Dostal/a jsem obálku s kartou MultiSport. Co dál?

Otevřete obálku, kde je ke kartě i průvodní dopis. Právě tam vám píšeme, jak váš nový benefit užívat. Podmínky užívání karty jsou také zveřejněny zde. Jen přátelské upozornění: karta MultiSport je nepřenosná a můžete jí využívat jen vy a společně s kartou MultiSport vždy předkládejte doklad totožnosti s vaší fotkou. Pokud obsluze na recepci zařízení předložíte jen kartu MultiSport, nemusí vás vpustit.