fbpx

Na co se nás často ptáte?

Co je program MultiSport?

Nabízí zaměstnavatelům řešení dlouhodobé motivace zaměstnanců k pravidelnému pohybu a relaxaci. Obsahuje 2 produkty – kartu MultiSport a nově MultiSport Events.

Co je karta MultiSport?

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám garantuje každý den volný či zvýhodněný vstup do více než 2 600 relaxačních i pohybových zařízení ve 500 městech v Česku i na Slovensku. Celoročně můžete vybírat z různých aktivit.

 

Co je MultiClub?

MultiClub nabízí ještě více pohybu, relaxace a zábavy ke kartě MultiSport. V MultiClubu si můžete vybírat z velkého množství zvýhodnění nabídek a využívat je neomezeně. Každý den tedy můžete navštívit jedno zařízení na kartu MultiSport a k tomu využít neomezené množství nabídek z MultiClubu.

Co mým zaměstnancům přinese karta MultiSport?

V první řadě jim nabídnete unikátní benefit, který na našem trhu nemá obdoby. Každý váš zaměstnanec je jedinečný a vy mu tímto dáváte najevo, jak ho respektujete a dáváte mu ve využití karty volnost. Sám si může vybrat kdy a především jakou aktivitu zvolí. Vy sami nemusíte navíc domlouvat žádná složitá partnerství s dalšími subjekty – o to jsme se postarali za vás! Podívejte se, kde je dnes možné kartu MultiSport využívat.

Jak mohu kartu MultiSport získat?

Jde o jedinečný zaměstnanecký benefit – už z definice je tedy jasné, že ho lze získat pouze přes svého zaměstnavatele. Pokud vy sami pracujete v personálním oddělení a přemýšlíte, jak dlouhodobě motivovat své lidi k pohybu a relaxaci, nehledejte dál. Ozvěte se nám a společně zařídíme, aby se vaši zaměstnanci cítili lépe. Pokud patříte právě mezi zaměstnance, ale zatím vám váš zaměstnavatel tento benefit nenabídl, na nic nečekejte a doporučte nás svému zaměstnavateli. My sami ho kontaktujeme a seznámíme ho se všemi detaily programu MultiSport.

Jak karta MultiSport funguje?

Podívejte se na naše video, které vám vše jednoduše vysvětlí. Některé informace jsou trochu staršího data, ale základ zůstává stejný 🙂 Ve zkratce, jakmile od svého zaměstnavatele dostanete kartu MultiSport, můžete ji začít využívat téměř okamžitě. Stačí se jen seznámit s podmínkami používání karty a už si jen podle libosti vyberete, kam vyrazíte! Na recepci zařízení se vždy prokažte svojí MultiSportkou společně s průkazem totožnosti s fotografií a … To je vše!

Co je to zúčtovací období?

V programu MultiSport odpovídá zúčtovacímu období jeden kalendářní měsíc.

Jaká je doba splatnosti pro platbu za program MultiSport?

Základní lhůta doby splatnosti je 14 dnů.

Je možné MultiSport program hradit flexipasy / stravenkami / přes Edenred?

Bohužel zatím ne. S těmito společnostmi nemáme uzavřenou spolupráci.

Jaká je s kartami MultiSport spojená administrativa?

Vsadili jsme na maximální jednoduchost v rámci klientské zóny a samožrejmě kvalitní zákaznický servis.

Jaká je cena karty MultiSport?

Výši ceny karty ovlivňuje mnoho faktorů. Mezi ty nejdůležitější můžeme zařadit jednak počet osob, pro které karty zřizujete, ale také tzv. model financování. Ten vyplývá z procentuálního rozdělení měsíčních nákladů mezi zaměstnavatele a zaměstnance. Máte k financování další otázky? Dejte nám vědět a my vám vše vysvětlíme.

Můžeme během spolupráce zvyšovat počet karet?

Samozřejmě. Aktualizace počtu karet je možná vždy k 18. dni v měsíci na následující měsíc prostřednictvím klientské zóny nebo e-mailu.

Můžeme kartu nabídnout výhradně zaměstnancům nebo i externím spolupracovníkům?

Kartu MultiSport mohou obdržet i externí spolupracovníci nebo lidé s dohodou o provedení práce, avšak zaměstnanci na HPP musí tvořit minimálně nadpoloviční většinu. Vše je smluvně zajištěno čestným prohlášením ze strany firmy.

Jak můžeme kartu MultiSport pro naše zaměstnance získat?

Jednoduše – napište nám nebo zavolejte a rádi vás poznáme osobně na nezávazné schůzce. Jedinou podmínkou je odběr 10 řádných (zaměstnaneckých) karet, ostatní karty mohou být doprovodné nebo dětské. Pokud toto splňujete, ozvěte se nám a sestavíme vám nabídku na míru (nabízíme různé formy financování i v průběhu času).

Jaké jsou možnosti financování MultiSport programu?

V první řadě: vstup do programu není spojen s žádným administrativním nebo manipulačním poplatkem. Program MultiSport je flexibilní. Proto je jen na vás, jakým způsobem a z jakých zdrojů ho budete chtít financovat. Nejčastějším řešením je financování z:

  • provozních prostředků firmy,
  • vlastních prostředků zaměstnance (měsíční srážka ze mzdy),
  • nebo kombinace dvou předchozích způsobů financování.

Na jak dlouho musíme program MultiSport objednat?

To záleží jen na vaší společnosti. Vzájemná spolupráce je ošetřena písemnou smlouvou na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou. Od smlouvy je navíc možné kdykoliv bez udání důvodu odstoupit.

Co přinese MultiSport program nám a našim zaměstnancům?

Všechny průzkumy potvrzují, že ve firmách, kde se zaměstnanci věnují pohybovým a relaxačním aktivitám, klesla nemocnost. Zároveň se potvrdilo, že spokojenější a zdravější zaměstnanci jsou výkonnější. MultiSport program dlouhodobě pracuje na tom, aby vaši zaměstnanci právě takoví byli. Zároveň byli motivovanější a lépe spolupracovali jako kolektiv. Zvyšuje se také vaše atraktivita jako zaměstnavatele. Podívejte se sami, jaké výhody vám přinese spolupráce s MultiSportem.

Jaké jsou výhody MultiSport programu pro nás jako zaměstnavatele?

Samozřejmě můžete vidět čistě finanční důvody: jedná se o daňově neuznatelný náklad. Tedy z takto vynaložených prostředků sice odvedete 19 % daň z příjmu, ale na rozdíl od peněžní odměny (mzdy) z nich neodvádíte zákonné sociální a zdravotní pojištění. Na straně zaměstnance pak při obdržení karty MultiSport nedochází ani ke zdanění, ani k odvodům pojistného. Lze si tedy snadno spočítat, že za stejné prostředky vynaložené zaměstnavatelem dostane zaměstnanec v případě nepeněžních benefitů o 31,1 % vyšší reálnou hodnotu, než v případě mzdy. A naopak, aby zaměstnanec dostal stejnou reálnou hodnotu, představují nepeněžní benefity pro firmu oproti mzdě o 8,5 % nižší výdaj.

Co jsou MultiSport Events?

Vzděláváme. Spojujeme kolektiv. Pečujeme o zdraví vašich zaměstnanců – to jsou důvody, proč pořádáme eventy a proč je považujeme za nedílnou součást MultiSport programu. Celou akci pro vás kompletně zajistíme včetně sportovního vybavení, podpory komunikace k zaměstnancům, fotodokumentace z akce. V současné době vám nabízíme Dny zdraví, Workshop days, Teambuildingy, Family days, Sportovní turnaje nebo Networkingové akce. Zaujali jsme vás? Napište nám, nebo se podívejte na detaily o námi pořádaných eventech.

Co nám i našim zaměstnancům přinesou MultiSport Events?

Rozhýbete vás i vaši firmu, společně se dozvíte mnoho nových informací z oblasti zdravého stravování, pohybu a relaxace a sladění pracovního a osobního života. Vaši lidé se v neformální atmosféře zároveň stmelí jako kolektiv a budou lépe komunikovat a spolupracovat. Navíc celý event proběhne pod záštitou MultiSportu a vždy ho povedou profesionální lektoři – pro vás tak bez starostí. Chcete vědět o našich eventech víc? Podívejte se na detaily.

Jak můžeme MultiSport event pro naše zaměstnance získat?

Jednoduše – ozvěte se nám a rádi vás poznáme osobně na nezávazné schůzce. Veškeré eventy realizujeme pro všechny společnosti bez rozdílu, zda jsou či nejsou naším klientem.

Jaká je cena eventů?

Všechny eventy kompletně zaštiťujeme a jejich obsah individuálně přizpůsobujeme přáním konkrétního klienta. Proto výši ceny eventu ovlivňuje mnoho faktorů. Nejprve se s vámi potkáme osobně, probereme vaše potřeby a požadavky. Poté už nic nebrání tomu vám předložit na míru šitou nabídku.