Sezónní nabídka MultiSport – aktivity na jaro, léto, podzim a zimu

SEZONNÍ AKTIVITY – TIPY NA PODZIM 2018

NAVŠTIVTE S MULTISPORTKOU SVĚT RELAXACE

Pravidelným saunováním zlepšíte obranyschopnost svého organizmu, zbavíte se virů a bakterií, které způsobují nachlazení, a posílíte kardiovaskulární systém. Návštěva sauny také přispívá k regeneraci a detoxikaci těla. Vyberte si jednu z více než 200 saun, saunových a wellness center po celé České republice.

 

JEŠTĚ VÍCE SEZONNÍCH AKTIVIT PRO VÁS!

DO PŘÍRODY NA VÝLETY

Objevujte přírodní a kulturní dědictví v CHKO s kartou MultiSport. Zavede vás do nejzajímavějších CHKO a navíc se budete moci zdarma podívat do 8 vybraných expozic Domů přírody, kde se dozvíte spoustu informací o dané oblasti. Návštěvu expozic lze pak spojit s příjemnou tůrou. Ideální pro celé rodiny vyhledávající aktivní odpočinek v přírodě. 

Karta MultiSport hradí celý vstup na vybrané expozice.

JUMP PARKY

Ptáte se, jak zabavit děti přes léto? Sami budete překvapeni, kolik legrace zažijete v jump parku. Přestože se skákání na trampolínách zdá jako brnkačka, je naopak velmi fyzicky náročné. Děti alespoň trochu zdravě vybije a zároveň se při něm i dobře pobaví.

Karta MultiSport hradí vstup v délce 60 minut.

NACVIČTE SI VÍTĚZNÝ BOWLINGOVÝ HOD

Hra, která je opravdu pro každého. Vezměte pár kolegů nebo kamarádů a vyrazte si společně zahrát bowling. Při tomto sportu nejen že posílíte řadu svalů, ale také upevníte vztahy s přáteli či kolegy. Navíc, pokud budete mít tým se čtyřmi kartami MultiSport, máte hodinu hry zdarma!

Karta MultiSport hradí vždy 25 % dráhy z hodinového pronájmu.

SAUNOVÁNÍ A WELLNESS

Pravidelným saunováním zlepšíte obranyschopnost svého organizmu, zbavíte se virů a bakterií, které způsobují nachlazení, a posílíte kardiovaskulární systém. Návštěva sauny také přispívá k regeneraci a detoxikaci těla. Vyberte si jednu z více než 90 saun, saunových a wellness center po celém Česku.

S kartou MultiSport máte vstup do sauny zdarma. Výjimku tvoří partneři s doplatkem.

PODÍVEJTE SE NA ČASTÉ DOTAZY O MULTISPORTU

POHYB A RELAXACE S MULTISPORTEM JEŠTĚ DNES!

PRO ZAMĚSTNAVATELE nebo PRO ZAMĚSTNANCE