fbpx
Zpět

Vyrazte za zajímavými informacemi z oblasti zdravého životního stylu

  • 27
  • 2

Baví vás nové informace a vzdělávání ve vašem oboru? Nás také! Vybrali jsme za vás pár tipů, zajímavých událostí, kam se podívat a čeho se účastnit. Je nejvyšší čas upgradovat své vize a cíle. S jarem přichází mnoho nového, vydejte se i vy, třeba jen tak pro inspiraci.

7. ročník Konference Zdravé fitness pro zdravé Česko

Česká Fitness Komora ČFK
Akce se koná 26. 4. 2019 v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře na Praze 4 a to v čase od 9:00 do 17:00.
Česká Fitness komora přináší již 7. ročník konference, která poskytne rozmanitý výběr témat pro všechny, kteří chtějí být aktivně zapojeni na profesionální úrovni. Setkání budou doprovázet skvělí řečníci z řad odborníků dané oblasti. Konference je ideální příležitostí, jak prohloubit a načerpat zkušenosti pro vaše podnikání, zajistí vše na jednom místě, a ještě si užijete příjemnou atmosféru. Pojďte si poslechnou odborníky, kteří vám opravdu poradí. Čeká na vás plně nabitý program, včetně aktuálních novinek z fitness průmyslu.  Více informací najdete na webu pořadatele.

Online Akademie

Fit Academy
Zkuste předprodej online akademie a klubu na oficiálních stránkách akademie
Pro ty z vás, kteří by se rádi naučili něco nového a praktického by mohla být vhodná Fit Academy. Rádi byste byli úspěšní a věděli si vždy rady? Staňte se odborníkem ve svém oboru. Máme pro vás tip na odbornou akademii, která vás zaškolí a posune o krok dál k vašim cílům.  Akademie slouží jako platforma pro vzdělávání v oblasti podnikání pro fitness zařízení v mnoha rozmanitých směrech. Ať už jste z oboru nebo teprve začínáte, akademie vás naučí jak správně fungovat již v základech. Výhodou celého programu je praktická forma obsahu. Absolvovat ji můžete z vámi zvoleného pohodlí, kdekoliv se vám zamane, je totiž vždy k dispozici na videu nebo audio MP3. Podrobné informace najdete na webu pořadatele.

Konference Moderní Fitness výživy

Fitness Institut
Konference se koná sice až 30. 11. 2019 v Impact HUB Brno, na registraci je tak už nejvyšší čas.
Nečekejte a myslete dopředu. Skvělou příležitostí, která stojí za návštěvu je Konference Moderní Fitness Výživy, která sice proběhla relativně nedávno, ale my se můžeme těšit už teď jejímu opakování v roce 2019. Inspirujte se z nejnovějších trendů ze světa a objevte možnosti a výhody zdravé výživy. Pojďte si zjistit, co vás čeká do budoucna a jestli jsou vaše vědomosti aktuální. Informace, které pomohou nejen lektorům, ale i vám dostat do popředí trendy, které zaujmou.  Rádi byste věděli, co a jak se bude dít v rámci programu a registrace? Sledujte aktuální informace na stránkách institutu.

Podnikání a marketing ve fitness

Fitness Institut
Další zajímavý seminář tentokrát na téma podnikání a marketingu ve fitness. Cílem semináře je naučit podnikatele fungovat a rozvíjet vlastní podnikání, nastavit funkční marketing s kvalitní platformou nabídky a stabilním základem klientely. Seminář se hodí nejen pro začínající, ale i pro pokročilé podnikatele. Více se dozvíte na webu.

Celodenní Kurz Moderní Výživy

Institut Moderní Výživy
Termín uskutečnění: 20. 4. 2019 od 10:00 do 17:30 hod v Ipact Hubu v Praze
Přidejte se k dalším a navštivte celodenní certifikovaný kurz moderní výživy pod záštitou Institutu moderní výživy, který zahrnuje pečlivě vybraná témata. Kurz je určen stejně tak pro osobní potřeby tak i pro profesionály. Celodenní kurz je připraven, tak aby byl srozumitelný stejně pro návštěvníky z řad veřejnosti, studentů, rekreačních a profesionálních sportovců. Například pro výživové poradce, nutriční terapeuty, výkonnostní sportovce a osobní trenéry.  V případě, že kurz absolvujete se můžete těšit na IMV certifikát, který dostane každý účastník.  V případě, že událost nestihnete se také můžete podívat na další semináře tohoto institutu. Určitě navštivte pro více informací oficiální stránky.

Veletrh sportovního vybavení Sporting Expo

RunCzech
Sporting Expo 2019 2. – 4. 5. Výstaviště Praha v Holešovicích
Rádi byste přivítali jaro v novém stylu? V tom případě vás tato událost určitě nadchne.  U příležitosti Sportisimo ½ Marathonu a Volkswagen Maratonského víkendu a VOLKSWAGEN MARATHON PRAHA RunCzech naplánoval dvě události, které tyto závody doprovází. Již proběhlý Running Expo a blížící se Sporting Expo. Najdete zde obrovskou nabídku sportovního oblečení, obuvi, výživy a mnoho dalšího stejně tak pro amatéry a profesionální sportovce. Vstup je zdarma nejen pro běžce, ale i pro ostatní návštěvníky. Ať už vás zajímá konkrétní sportovní aktivita, zdravý životní styl akce je všestranně zaměřená. Veletrhy zároveň fungují jako registrační místa pro závodníky, stanete se tak součástí velkolepé závodní atmosféry. Nenechte si ujít!
Více informacích na webu pořadatele nebo na stránce události Sporting Expo.

RiminiWellness 2019

Komora Fitness
Akce se koná 30.05 až 02. 06. 2019 v Rimini v Itálii
Lákala by vás představa, že pojedete do slunné Itálie, a kromě tamější pohody načerpáte i nové zkušenosti pro vaše podnikání? Máme pro vás tip na zahraniční událost, která je největší světovou událostí zaměřenou na životní styl, zdravou výživu, tělesnou kulturu, fitness, sport, podnikání a možná i další. Rozmanitá témata, které vás jistě zlákají. Ať už se jen inspirujete nebo uchopíte příležitost se něco naučit v oboru, tyto oblasti to jistě nabídnou. Zažijte 4 dny plné jedinečné atmosféry a zážitků, které můžete sdílet s dalšími nadšenci.
Jste členem ČKF? Tak neváhejte a získejte vstupenku zdarma, stačí jen vyplnit formulář. Více informací naleznete na oficiálních stránkách události.

Doufáme, že vás tyto události zaujaly a třeba se i potkáme. Náš tým je vybral na základě rozmanité nabídky Vám ušité na míru. Budeme tak rádi, když nějaký ten z tip třeba i využijete ????

Související