fbpx
Zpět

Spustili jsme nový web a vyhledávač

  • 28
  • 2

Po měsících analyzování, plánování a rozjímání nad funkcemi, jsme se pustili do vývoje nového vyhledávače sportovních a relaxačních aktivit. Spolu s tím jsme spustili nové webové stránky. Protože když už, tak s pořádnou parádou.

Vycházíme z potřeb našich uživatelů i partnerů

Při plánování nového řešení jsme vycházeli jednak z dat, které poukazují na chování uživatelů. Jak se na webu chovají, jestli vyhledávají spíše pomocí interakcí s mapou nebo využitím search či drop-downového pole. Reagovali jsme na různé cílové skupiny, které náš vyhledávač využívají a snažili se najít vhodný kompromis. Cesta to byla náročná a často jsme čelili Sofiině volbě, o to větší radost máme z výsledku.

Stejně důležitý pro nás byl ale názor našich partnerů, kteří dle výzkumů spokojenosti, které pravidelně realizujeme s agenturou NMS research, vnímají vyhledávač jako prostor pro propagaci jejich sportoviště. V průzkumu z roku 2018 partneři spontánně uváděli propagaci na webu a sociálních sítích jako 3. nejoceňovanější benefit spolupráce s námi.

V tomto ohledu jsme udělali velký krok vpřed.

Nový vyhledávač jsme totiž vyšperkovali například o tyto funkce:
1. možnost pokročilého filtrování, které umožňuje klimatizovaná zařízení, nabídku dětských aktivit a další,
2. vylepšené vyhledávání dle aktuální lokality díky GPS,
3. dynamické výsledky vyhledávání, které odpovídají aktuálně zobrazenému výřezu mapy.
A mnoho dalšího 🙂

Jak nový detail sportoviště v detailu vypadá?

Podívejte se na detail do detailu.

Chceme koncovým uživatelům zprostředkovávat co možná nejkomplexnější informace o vás a vašich zařízeních. Proto jsme věnovali péči detailu, který slouží jako vizitka každého ze zařízení, aby jednoduše a přehledně nabídl maximum informací, které uživatele zajímá.

Chcete zazářit?

Víme moc dobře, ať už z osobních zkušeností, nebo našich reálných dat, jak uživatelé reagují na profil sportoviště, který je v plné síle a naopak. Rádi vám pomůžeme jej vyšperkovat, ale budeme potřebovat vaši pomoc.

Jak na to?

1. Najděte si v našem vyhledávači profil vašeho sportoviště.
2. Porovnejte vyplněné informace s výše vyobrazeným detailem, který obsahuje vše, co je možné vyplnit.
3. Informace, které byste rádi doplnili, zašlete nejlépe své kontaktní osobě nebo na partneri@multisport.cz. Ať už jsou to texty, aktualizace aktivit na MultiSportku nebo fotografie.

Společně to vypilujeme a budeme naše uživatele těšit od rána do večera. 🙂

Související