fbpx
Zpět

S virtuální kartou je život jednodušší

  • 19
  • 10

Nedávno jsme spustili novou aplikaci My MultiSport. Její hlavní výhoda je právě ve virtuální kartě. Ta nyní vypadá jako QR kód, který stačí ukázat u partnerského sportoviště a plně tak nahrazuje plastovou kartu. Troufáme si totiž tvrdit, že telefon u sebe máme častěji než peněženku, takže se snižuje riziko, že si kvůli děravé hlavě nezacvičíš. Navíc máš odteď o kartu méně v peněžence a nemusíš toho s sebou nosit tolik.

QR kód se průběžně mění – to je z bezpečnostních důvodů. Někdy se může stát, že v místě sportoviště nemůžeš chytit signál. Ani v této situaci tě však nenecháme na holičkách. Kód se po nějakou dobu mění i v režimu offline a pokud by něco nefungovalo, vždy můžeš na recepci nadiktovat offline kód, který najdeš v aplikaci.

A jak si virtuální kartu vlastně zařídit? Stačí si stáhnout do telefonu nebo tabletu aplikaci My MultiSport a řídit se podle instrukcí. Celý proces je velmi intuitivní a určitě ho zvládne každý. Samozřejmě se nám ale můžeš ozvat, pokud ti něco nejde nebo nefunguje.

Kromě virtuální karty ti aplikace může fungovat také jako interaktivní mapa sportovišť. Zaškrtni si variantu karty, kterou máš, a podívej se, kde si můžeš zacvičit, kde se zrelaxovat nebo kam vyrazit na výlet.

DŮLEŽITÉ:

 

Související