fbpx
Zpět

Na scénu přichází podzim. Co takhle zkusit něco nového?

  • 10
  • 9

Podzim je jak barevný, tak i kolikrát plný špatné nálady. Hoďte chmury za hlavu a vyzkoušejte něco nového, co vám dobije baterky. Tentokrát doporučujeme bojové sporty, SM systém či dětská cvičení pro vaše ratolesti.

Bojové sporty

Přemýšlíte o něčem novém, ale zatím nevíte, co vybrat? Zkuste třeba bojové sporty. Existuje jich široká škála, například box, MMA, taebo nebo thaibox a další, takže máte z čeho vybírat. Důvodů, proč zkusit tento druh pohybu, je hned několik – zvýší vaši flexibilitu, sebedůvěru, sílu a také zlepší koordinaci celého těla.

SM systém

Pokud vás bolí záda z práce nebo raději cvičíte na záda preventivně, pak bude pro vás jasnou volbou SM systém. Cvičení se skládá ze sestavy cviků, které pomáhají aktivovat zádové svalstvo a protahují páteř směrem vzhůru, takže se ploténkám zajistí dostatečný prostor pro léčbu či regeneraci.

Dětská cvičení

Pohyb je pro děti důležitý, ať už se jedná o ty nejmenší či děti školního věku. Na menší děti funguje spíše sport hravou formou, proto jsou ideálním řešením dětské herny. Pro větší děti jsou pak vhodná různá skupinová cvičení. Nechte své děti vybrat, co je bude bavit! Na MultiSportky můžete chodit i společně.

 

 

Související