fbpx
Zpět

Na ledě s přáteli, rodinou i MultiSportkou

  • 12
  • 2

Sezóna zimního bruslení je konečně tady, a proto je na čase oprášit brusle, pořídit si nějaký ten nový outfit a kouknout se, kde všude máte s MultiSportkou volný vstup! Bruslení spolehlivě zabaví jak děti, tak dospělé.

Že si bruslením nedáte do těla? Nenechte se mýlit a vyrazte to vyzkoušet. Při bruslení zapojujete celou řadu svalů. Zejména pak stehna a hýždě, dále také zádové svaly, svaly paží, pozadu nezůstane ani vaše fyzička a navíc posílíte celý střed těla, který vám pomáhá s kooordinací a bancem.

Zábava pro pokročilé i začátečníky

Ani v případě, že jste jako malí nestáli na bruslích na březích zmrzlého rybníka, nemusíte se ničeho bát. Dobře se vybavte a držte se základních pokynů a nikdo nepřijde k úhoně.

Nazujte stabilní brusle, které vám dobře sedí, pořádně je utáhněte, ať cítíte, že v nich máte nohy opravdu pevně a nemají tendenci se vyvracet. Nasaďte kulicha a rukavice, do bruslí ještě pořádné ponožky a pohodlnou bundu nebo kabát, která vás nikde netáhne ani netlačí. To až se pustíte do piruet 🙂

Pokud s bruslením začínáte, přidržujte se mantinelu, buďte lehce předklonění s pokrčenými koleny a mějte váhu na středu bruslí (nikdy ne vepředu, nebo se vám zaseknou zoubky). Nestyďte se vybavit se chráničem na zápěstí, lokty a kolena, páteřovým pásem nebo klidně i helmou, pokud se tak budete cítit bezpečněji a pomůže vám zbavit se stresu z jízdy!

Přesvědčili jsme vás? Podívejte se, kam můžete s MultiSporkou na lední brusle vyrazit!

Související