fbpx
Zpět

Kam vyrazit s MultiSportkou na jaře?

  • 19
  • 3

Nechte se inspirovat, jak si užít jarní dny s MultiSportkou. Vyrazte za zábavou s přáteli, partnery či celou rodinou, nebo si užijte chvíli o samotě.

Horolezecká a boulderová stěna

Táhněte společně za jeden provaz! Lezení patří mezi náročnější aktivity, ale nenechte se zastrašit. Pro začátek vyzkoušejte třeba boulder, který je nižší, a jsou pod ním žíněnky, takže případný pád bude do měkkého. Podívejte se, kde máte nejbližší lezeckou stěnu či blouder.

Jóga 

Buďte příjemně naladěni celé jaro! Potřebujete si protáhnout tělo po zimě a uvolnit se? Ať už na jógu vyrazíte jako jednotlivec nebo s prckem, blahodárné účinky této aktivity vás neminou. V nabídce naleznete jak lekce pro začátečníky, tak pro pokročilé. Který typ jógy si vyberete? Najdete u nás více než 10 druhů.

Bowling

Užijte si večer s rodinou! Pokud toužíte si poměřit své síly s ostatními a ještě se dobře pobavit, je pro vás bowling ideální aktivita. Každá MultiSportka vám hradí 25 % dráhy na hodinu. Takže ve čtyřech vám stačí si vzít nějakou tu korunu na limonádu. A kam na něj vyrazit najdete zde.

Jumpparky

Proskákejte se do dobré nálady! Pokud hledáte jednoduchou a zábavnou činnost, kterou mohou dělat i děti, vyrazte do jump parku. V trampolínovém světě se pořádně zapotíte a hlavně i  příjemně unavíte. Podívejte se, kde máte nejbližší jumppark.

Nenašli jste aktivitu, která by vás zvedla z gauče? Prohlédněte si celou naši nabídku ve vyhledávači aktivit.

Související