fbpx
Zpět

Fenomén LES MILLS®. Propadněte mu s MultiSportkou

  • 12
  • 2

Buď vám název Les Mills® absolutně nic neříká, nebo ho znáte a těmto skupinovým lekcím jste absolutně propadli. A není divu. Z deseti skupinových lekcí, které se skrývají pod tímto certifikovaným názvem, si vybere snad každý.

Po celém světě se na dané lekci cvičí po dobu tří měsíců na stejnou hudbu stejná choreografie. Najdete zde lekce s prvky baletu, moderního tance, bojových umění, kardio tréninků i náročný silový trénink.

Kde se vzalo Les Mills®?

Tento program pochází z Nového Zélandu a nese jméno po svém zakladateli. Leslie („Les“) Roy Mills je bývalý atlet, který reprezentoval tuto zem na olympijských hrách přes dvacet let. Spolu s dalšími členy rodiny rozjeli tento trend a v současné době jsou lekce Les Mills® distribuovány globálně po celém světě ve více než 75 zemích a 13 000 klubech, které týdně navštíví více než 6 milionů sportovních nadšenců.

Jak si vybrat svou lekci Les Mills®?

Najde se tu něco pro každého, ať už vás nabíjí výbušný trénink plný výkyvů tepové frekvence, upřednostňujete konzistentní méně intenzivní zátěž anebo kombinaci posilování s protahováním.

BODYCOMBAT® je silový kardio trénink inspirovaný bojovými uměními, vysoce dynamický program. BODYPUMP® je zaměřen na silový rozvoj a při cvičení základních cviků se používá volitelná zátěž ve formě kotoučů. BODYATTACK® kombinuje intenzivní trénink a atletické prvky, jako je běh, skákání a klasické cviky. GRIT® existuje ve třech variantách – plyo, strenght a cardio. U cardio verze využíváte maximum váhy vlastního těla a maximalizujete spalování kalorií. U strenght verze zase zvyšujete používáním steperu a závaží svou vytrvalost a sílu. Plyo verze díky steperu kombinuje cvičení výbušnosti a obratnosti. RPM® je obdoba klasického spinningu, při kterém zapojíte kromě nohou i paže a trup. TONE® kombinuje kardio, silový trénink a posilování středu těla. BODYBALANCE® spojuje prvky jógy, pilates a taj-či. SH´BAM® propojuje moderní formy tance. CXWORK® se zaměřuje na posílení a vyrýsování břišních a hýžďových svalů.

Chcete více informací?  Mrkněte na www.lesmills.com.

 

Chytání Pokémonů jste možná odolali, ale tyhle budete chtít vyzkoušet všechny!

Už se nemůžete dočkat a chcete vyrazit? Najděte, kam na Les Mills® vyrazit s MultiSportkou.

Související