fbpx

Na co se nás často ptáte?

Jak se můžeme stát vaším partnerem?

Neváhejte se nejprve podívat na základní podmínky spolupráce a poté nás v případě zájmu kontaktujte. Detaily spolupráce a kritéria pro zařazení vám rádi sdělíme na základě poptávky.

Je zapotřebí uzavřít s MultiSportem smlouvu?

Smlouva je pro vzájemnou spolupráci nezbytná. Více informací se dozvíte v rámci procesu uzavření spolupráce.

Je spolupráce s MultiSportem zdarma?

Spolupráce s MultiSportem je zcela zdarma a neplatíte žádné vstupní poplatky. Koncept spolupráce je založen na proplácení vstupu za každého uživatele karty MultiSport dle nastavených smluvních podmínek. Detaily spolupráce a kritéria pro zařazení vám rádi sdělíme na základě poptávky. V případě zájmu se podívejte na základní podmínky spolupráce a kontaktujte nás.

Jak odbavit zákazníka s kartou MultiSport?

Uživatel je povinen se při vstupu prokázat kartou MultiSport. V případě plastové karty je zároveň uživatel povinen předložit při každém vstupu průkaz totožnosti s fotografií. V případě virtuální karty se uživatel prokazuje průkazem totožnosti s fotografií pouze při ověření fotografie v aplikaci My MultiSport. Čárový kód nebo QR kód načtěte přes čtečku čárových a QR kódů.
V případě technických problémů využijte pro evidenci vstupu docházkový formulář, do kterého zapíšete v případě plastové karty číslo karty, v případě virtuální karty offline kód.

Vzor docházkového formuláře najdete v Partnerské zóně v sekci Dokumenty nebo v případě potřeby se obraťte na svou kontaktní osobu z MultiSportu.

Jak vyúčtovat vstupy a jaká je splatnost?

Vstupy je potřeba vyúčtovat vždy za celý ukončený měsíc. Vyúčtování probíhá na základě podmínek stanovených ve smlouvě o spolupráci. Podklad pro vyúčtování i vzor naleznete v Partnerské zóně. Vyúčtování zasíláte buď elektronicky na e-mail partneri@multisport.cz nebo poštou. Splatnost vyúčtování je nastavená na 14 dní.