fbpx

Na co se nás často ptáte?

Jaká je splatnost faktur?

Splatnost máme standardně nastavenou na 14 dní.

Jak budeme odbavovat zákazníka, který se prokáže kartou MultiSport?

Jednoduše – přes čtečku čárového kódu, který je na každé kartě. Čtečka, stejně jako instalace je samozřejmě zdarma. Vy potřebujete pouze počítač a připojení k internetu. Nemusíte se bát – čtečka neznamená ani jakýkoliv zásah do vašich pokladních nebo jiných systémů. Celé odbavení funguje ve webovém prohlížeči. Výhody naší čtečky:

  • Zrychlené odbavení klientů
  • Připravené podklady pro vystavení faktur
  • Zrychlené zpracování a proplácení faktur

Kolik nás bude spolupráce stát?

Možnost přijímat karty MultiSport je pro zařízení zcela zdarma, stejně tak ani při i vstupu do programu neplatíte žádné vstupní poplatky. Model spolupráce je založen na proplácení vstupu za každého konkrétního uživatele karty MultiSport za speciálních podmínek. Záleží na mnoha faktorech, mezi ně patří například typ zařízení, počet návštěvníků, lokalita atd. Víme však, že každý partner je něčím jedinečný. Proto vám vyjdeme vstříc a sestavíme pro vás nabídku na míru.

Požadujete po svých partnerech smlouvu?

Ano. Tištěná a podepsaná smlouva je pro vzájemnou spolupráci nezbytná. Ale nebojte se, rozhodně vás nechceme zavalit administrativou. Pravidla spolupráce jsou velmi jednoduchá.

Jak se můžeme stát vaším partnerem?

V první řadě jsme rádi, že s námi chcete spolupracovat. Už se nemůžeme dočkat, až se poznáme osobně. Navštivte naši stránku věnovanou partnerům a napište nám. My se vám co nejdříve ozveme. Stejně tak rozšiřujeme naši partnerskou síť i na přání našich korporátních klientů či samotných uživatelů karty MultiSport, v tomto případě my sami konkrétní zařízení kontaktujeme.