fbpx

Na co se nás často ptáte?

Kdo jsou naši partneři?

Spolupracujeme s těmi nejlepšími pohybovými a relaxačními zařízeními v Česku i na Slovensku. Náš tým usilovně pracuje a hledá pro vás taková místa, kde si odpočinete, kde vás doslova nabijí novou energií. Samozřejmostí je vysoká úroveň poskytovaných služeb a kvalitní zázemí. Vyberte si snadno mezi pohybovými a relaxačními aktivitami tu, která vás baví v našem vyhledávači.

Co jsou MultiSport Events?

Vzděláváme. Spojujeme kolektiv. Pečujeme o zdraví vašich zaměstnanců – to jsou důvody, proč pořádáme eventy a proč je považujeme za nedílnou součást MultiSport programu. Celou akci pro vás kompletně zajistíme včetně sportovního vybavení, podpory komunikace k zaměstnancům, fotodokumentace z akce. V současné době vám nabízíme Dny zdraví, Workshop days, Teambuildingy, Family days, Sportovní turnaje nebo Networkingové akce. Zaujali jsme vás? Napište nám, nebo se podívejte na detaily o námi pořádaných eventech.

Jak mohu kartu MultiSport získat?

Jde o jedinečný zaměstnanecký benefit – už z definice je tedy jasné, že ho lze získat pouze přes svého zaměstnavatele, individuálně ho tedy získat v současné době nelze. Pokud vy sami pracujete v personálním oddělení a přemýšlíte, jak dlouhodobě motivovat své lidi k pohybu a relaxaci, nehledejte dál. Ozvěte se nám a společně zařídíme, aby se vaši zaměstnanci cítili lépe. Pokud patříte právě mezi zaměstnance, ale zatím vám váš zaměstnavatel tento benefit nenabídl, na nic nečekejte a doporučte nás svému zaměstnavateli. My sami ho kontaktujeme a seznámíme ho se všemi detaily programu MultiSport.

Jak karta MultiSport funguje?

Podívejte se na naše video, které vám vše jednoduše vysvětlí. Ve zkratce jakmile od svého zaměstnavatele dostanete kartu MultiSport, můžete ji začít využívat téměř okamžitě. Stačí se jen seznámit s podmínkami používání karty MultiSport. Pak už jen stačí si podle libosti vybrat, kam vyrazíte! Na recepci zařízení se vždy prokažte svojí MultiSportkou společně s průkazem totožnosti s fotografií a … To je vše!

Co je karta MultiSport?

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám garantuje každý den volný či zvýhodněný vstup do více než 2 600 relaxačních i pohybových zařízení ve 360 městech v Česku i na Slovensku. Celoročně můžete vybírat z různých aktivit.

Co je program MultiSport

Nabízí zaměstnavatelům řešení dlouhodobé motivace zaměstnanců k pravidelnému pohybu a relaxaci. Obsahuje 2 produkty – kartu MultiSport a nově MultiSport Events.