fbpx

Na co se nás často ptáte?

Co je karta MultiSport?

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám umožňuje každý den jeden volný či zvýhodněný vstup do partnerské sítě relaxačních a pohybových zařízení po celé ČR a vyzkoušet si tak rozmanitou nabídku aktivit. Navíc ke standardnímu vstupu můžete jezdit 2x denně na 60 minut na sdílených kolech a změřit se 1x za kalendářní půlrok přístrojem InBody.  Kartu lze využít i na Slovensku.

Co poskytuje společnost MultiSport?

MultiSport nabízí zaměstnavatelům dlouhodobé řešení, jak motivovat zaměstnance k pravidelnému pohybu a relaxaci. Hlavním produktem je zaměstnanecký benefit, karta MultiSport, díky které mohou vaši zaměstnanci využít jeden volný vstup každý den v rámci naší partnerské sítě sportovních a relaxačních zařízení v ČR a SR. MultiSport poskytuje také mnoho dalších vzdělávacích, preventivně zdravotních, zábavných a pečujících workshopů či eventů. Pro více informací nahlédněte do sekce pro zaměstnavatele.

 

Jak mohu získat kartu MultiSport?

Jde o výhradně zaměstnanecký benefit, který lze získat pouze prostřednictvím svého zaměstnavatele. V případě, že váš zaměstnavatel tento benefit zatím neposkytuje, neváhejte a doporučte nám jej skrze tento formulář. Naše obchodní oddělení vašeho zaměstnavatele následně kontaktuje s detaily možnosti spolupráce.

Jak karta MultiSport funguje?

Karta je aktivní od data platnosti, které je uvedené na zadní straně karty. Stačí se jen seznámit s podmínkami používání karty a už si jen podle libosti vyberete, kam vyrazíte! U vstupu do zařízení se vždy prokažte svojí MultiSportkou společně s průkazem totožnosti s fotografií.

Co je to partnerská síť MultiSport?

Jedná se o unikátní síť, která funguje na základě spolupráce nejlepších pohybových a relaxačních zařízení v Česku i na Slovensku. Propojuje uživatele karet MultiSport s dostupnou nabídkou na trhu.

S kartou MultiSport má uživatel možnost využít jeden volný vstup každý den a vybírat z rozmanité nabídky aktivit.

Naši partnerkou síť neustále rozšiřujeme, budeme však rádi za vaše případné doporučení např. vámi oblíbeného zařízení.

Co to je platforma My MultiSport?

My MultiSport je platforma, díky které můžete čerpat ještě více výhod ke kartě MultiSport. Online cvičení pro dospělé i děti, tematické články a lákavé odměny. Pro čerpání výhod je zapotřebí registrace své MultiSportky na my.multisport.cz.

Co jsou MultiSport Events?

V rámci služeb poskytujeme mimo jiné také eventy sestavené na míru. Rozhýbeme a vzděláme vás i vaši firmu, díky speciálně připravovaným Dnům zdraví, workshopům, teambuldingům a jiným aktivitám zaměřeným například na prevenci zdraví či sladění pracovního a osobního života. Zaměstnanci se tak mohou v neformální atmosféře více stmelit jako kolektiv, a o to lépe vzájemně komunikovat a spolupracovat.