YMCA - Multisport

YMCA

AKTIVITY JSOU ČASOVĚ OMEZENÉ. PŘEKROČENÍ JE ZPOPLATNĚNO.

Skupinové lekce jsou omezené na dobu trvání lekce + 20 minut na převlečení před a po lekci.Vstup do SAUNY je na 90 minut včetně převlečení.Vstup do posilovny a bazénu je časově neomezený. Bazén je limitován pouze hodinami plavání pro veřejnost - dle aktuálního rozvrhu.

SC Ymca je komplexní sportoviště, kde je velký sál na skupinové lekce a dva menší na spinning a walking. Plavecký bazén dlouhý 25m a posilovna. Posilovnu je možno využít na jeden vstup společně s bazénem.

Rezervace nejsou nutné, pokud chcete mít jistotu rezervovaného místa na lekci, zaplatíte na recepci nevratnou zálohu 200,- Kč v hotovosti. Získáte číselný kód, s kterým se dostanete do rezervačního systému a můžete se rezervovat na skupinové lekce.

KARTA MULTISPORT

Volný vstup na jednu z nabízených sportovních aktivit - POSILOVNA, PLAVECKÝ BAZÉN, SAUNA nebo SKUPINOVÁ LEKCE. Přehled skupinových lekcí: Walking, Spinning, Aqua aerobic, Závěsný systém, SM systém, Pilates, Jumping, Bodyform, Kruhový trénink, Power jóga, Problémové partie, Jóga, Zdravá záda, Zumba, Břišní pekáč, Vinyasa jóga, Dynamické posilování.

Kontakt

Na Poříčí 1041/12
Praha, Praha 1, Na Poříčí 1041/12

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS