YMCA - Multisport

YMCA

AKTIVITY JSOU ČASOVĚ OMEZENÉ. PŘEKROČENÍ JE ZPOPLATNĚNO.

Skupinové lekce jsou omezené na dobu trvání lekce + 20 minut na převlečení před a po lekci.Vstup do SAUNY je na 90 minut včetně převlečení.Vstup do posilovny a bazénu je časově neomezený. Bazén je limitován pouze hodinami plavání pro veřejnost - dle aktuálního rozvrhu.

SC Ymca je komplexní sportoviště, kde je velký sál na skupinové lekce a dva menší na spinning a walking. Plavecký bazén dlouhý 25m a posilovna. Posilovnu je možno využít na jeden vstup společně s bazénem.

Rezervace nejsou nutné, pokud chcete mít jistotu rezervovaného místa na lekci, zaplatíte na recepci nevratnou zálohu 200,- Kč v hotovosti. Získáte číselný kód, s kterým se dostanete do rezervačního systému a můžete se rezervovat na skupinové lekce.

KARTA MULTISPORT

Volný vstup na jednu z nabízených sportovních aktivit - POSILOVNA, PLAVECKÝ BAZÉN, SAUNA nebo SKUPINOVÁ LEKCE. Přehled skupinových lekcí: Walking, Spinning, Aqua aerobic, Závěsný systém, SM systém, Pilates, Jumping, Bodyform, Kruhový trénink, Power jóga, Problémové partie, Jóga, Zdravá záda, Zumba, Břišní pekáč, Vinyasa jóga, Dynamické posilování.

Kontakt

224 875 811
224 875 811
Na Poříčí 1041/12
Praha, Praha 1, Na Poříčí 1041/12

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS