WORLD CLASS - FITNESS CENTER WENCESLAS SQUARE - Multisport

WORLD CLASS - FITNESS CENTER WENCESLAS SQUARE

World Class patří v Evropě k předním poskytovatelům špičkových fitness a wellness služeb. Společnost World Class byla založena roku 1983 ve Švédsku předním švédským atletem Ulfem Bengtssonem, jehož krédem bylo propojit fitness strategii profesionálních sportovců s potřebami moderně žijící společnosti. Proto se stal Word Class od samého začátku volbou číslo jedna pro lidi toužící po vysoce kvalitních fitness službách, a to hlavně díky moderním a pohodlným prostorám, špičkovým strojům, skvělým instruktorům a bezkonkurenčním vědomostem. I profesionální sportovci dnes vědomě využívají značku World Class.
World Class nyní představuje rozsáhlou síť špičkových health klubů působících ve více než 10 zemích, která se může pochlubit 60 000 aktivními členy po celém světě. Word Class není klub pro každého: jsme tu pro ty, kteří vyžadují a ocení profesionalitu a vysoký standard služeb. Naším hlavním cílem je na základě inovativního přístupu, zkušeností a luxusního klubového prostředí vytvořit atmosféru, která inspiruje všechny členy World Class k dosažení vytyčených fitness cílů. Kombinace vysoce kvalitních fitness služeb a individuální přístup k jednotlivým potřebám našich zákazníků je pro nás naprosto typickým rysem celého konceptu World Class.
Od 2. března 2015 dojde ke změně systému uzamykání šatních skříněk. Bezpečnější kódový zámek si budete moci na recepci klubu zapůjčit za jednorázový poplatek 50,-Kč, nebo zakoupit, popř. můžete mít zámek svůj vlastní.
UPOZORNĚNÍ: Počet míst na skupinové cvičení je z kapacitních důvodů omezen! Rezervujte si prosím svou lekci na: http://worldclass-wenceslas.ambio.cz/
Děkujeme za pochopení!

KARTA MULTISPORT

Volný vstup s možností využít: Posilovna, Skupinové lekce, Schwinn Cycling, Kardio, Sauna

Kontakt

Vaclavské nám.22
Praha, Praha 1, Vaclavské nám.22

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 700 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 700 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS