Wellness a Fitness centrum Octárna - Multisport

Wellness a Fitness centrum Octárna

Plně klimatizovaná posilovna v budově Octárny Vám nabízí posilovací stroje značky Panatta sport. Posilovací stroje jsou navrženy pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Každý si u nás najde své - vytvarování postavy, zlepšení fyzické kondice či profesionální trénink. Posilování na klasických strojích můžete doplnit cvičením s jednoručními činkami, volným závažím na různých typech lavic.

V kardio zóně naleznete 4 běhací pásy, 2 elipticaly a 2 druhy rotopedů. Všechny stroje jsou vybaveny displejem pro snadnou manipulaci a přehled o cvičení. Tři ploché televize zpříjemní čas v kardio zóně vytrvalostním i chvilkovým běžcům.

Zahřát se můžete v naší Infrasauně pro 1-3 osoby. Vhodné i pro sportovce před tréninkem, pro důkladné prohřátí svalů či pro ty, kteří nefandí klasické finské sauně.

Nebojte se přijít. Náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle.  Naši zkušení trenéři Vám pomohou cvičit na maximum, zaútočit na své tukové rezervy a zvýšit svou kondici.

Vybírat můžete z lekcí: Alpinning, Jumping, Kolo, Extrémní trénink, Fit Box, Zumba, P-Class, Dance, Aerostep, Cvičení s dětmi, Hodiny s hlídáním dětí, Cvičení pro těhotné a po porodu i Cvičení pro 60+ a seniory. Nabízíme tréninky pro sportovní kluby i jednotlivce.

KARTA MULTISPORT

Alpinning, Spinning, Jumping, Fit box, Dance, Zumba, P-class, Aerostep, Jumping kardio, Jumping party, Cvičení s dětmi, Cvičení pro těhotné a po porodu, Posilovna a kardio zóna, Lázeňská vana 30min., Wellness (whirlpool, sauna, parní kabina)

Kontakt

Štefánikova 52
Kutná Hora, Štefánikova 52

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS