VERTEX - H.E.A.T. STUDIO - Multisport

VERTEX - H.E.A.T. STUDIO

H.E.A.T. Studio na Rudolfovské tř. působí od května 2016. Studio je vybavené profesionálními pásy značky Maxerrunner určených výhradně na lekce H.E.A.T. Programu.

Lekce zde probíhají skupinově o maximální účasti 10 klientů. Tím, studio zajišťuje pro klienty maximální individuální přístup při lekcích, které jsou vedené speciálně vyškolenými instruktory.

H.E.A.T.Studio je přístupné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. Jediné omezení a doporučení je brát děti ve věku 8 a více let.

Snažíme se, aby H.E.A.T.Studio bylo příjemným místem pro Vás klienty a proto pracujeme na 100% vybavenosti a servisu od sociálního zázemí, šaten až po samotné vedení lekce.

Zaručujeme kvalitu a profesionální přístup za rozumné ceny.  U nás nemusíte uzavírat žádná členství ani podepisovat roční vstupy. Registrace na lekce probíhá ZDARMA a je přístupná pro stálé i nové klienty bez rozdílu.

Proto pokud váháte a nevíte kde začít s aktivním životním stylem, začněte u nás, začněte chůzí. H.E.A.T.Program je nejzdravější a nejpřirozenější pohyb pro Vaše tělo.

KARTA MULTISPORT

Skupinové lekce H.E.A.T.

Kontakt

Rudolfovská tř- 247/85
České Budějovice, Rudolfovská tř- 247/85

Zařazeno v kategoriích

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS