VERTEX – ACTIVE STUDIO - Multisport

VERTEX – ACTIVE STUDIO

ActiveStudio je nově otevřená pobočka od září 2017 na sídlišti Šumava v ul. J.Opletala, naproti bowlingu Jiskra.

ActiveStudio nabídne dva plně klimatizované cvičební sály určené především ke skupinovým lekcím, sportovním kurzům pro děti a individuálním lekcím pod vedením osobních trenérů.

Naším cílem je rozpohybovat celou rodinu, proto nabídneme od silových lekcích(pro muže), aerobně - tanečních  lekcích(pro ženy), body and mind pomalejších lekcích(pro babičky a dědečky) až po kurzy pro děti a mládež ve věku od 3 let. Cvičit u nás můžete v každém věku a v každé životní etapě. Maminky budou moci společně cvičit s dětmi od 1-3 let, nastávající maminky budou moci navštěvovat lekce určené pro těhotné a díky lekcím BodyBalance a Pilates, PowerYoga a JemnáYoga se nebudou muset zříci pohybu ani Ti, kterým zdraví a věk už nedovolí cardio - silové lekce.

Rodinné zázemí, studio situované do příjemného a útolného prostředí o velikosti 280m2. Kapacita cvičebních sálů až 20 osob.  To vše je ActiveStudio, kde se opravdu nikdo nemusí stydět ani bát přijít. Všem mile rádi pomůžeme a poradíme s výběrem lekcí.

KARTA MULTISPORT

Skupinové lekce (Pump Fx, TRX, Interval training, Total body, Jemná jóga, Pilates, Cvičení 55+ a senioři, Cvičení pro těhotné, Tabata, Step Total Body, Cardio Dance Aerobik, MTV Dance, Piloxing Knockout, Trampolínky, Power Jóga, Body Balance)

Kontakt

J.Opletala 926/20
České Budějovice, J.Opletala 926/20

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS