Tvůj Gym - Multisport

Tvůj Gym

Tvůj Gym (TG) je rájem pro všechny ty, kterým jde při cvičení o maximální kvalitu tréninku bez jakýchkoliv kompromisů, spojenou s velkou mírou soukromí.

Proto přicházíme nejen s revolučním vybavením (nalezneš u nás značky jako Watson, Eleiko, Gun-eX, apod.), ale i konceptem privátního členství, který Ti umožní maximální míru soukromí při cvičení a zároveň buduje, mezi jednotlivými jeho členy, přátelskou "rodinou" atmosféru.

Všude už je mnoho sterilních a anonymních fitek, ve kterých se lidé ani nepozdraví, natož aby si pomohli, předali si informace a vzájemně se motivovali. Všude kolem je mnoho fitek, kde musíte dodržovat mnohdy nelogická až hloupá pravidla a kde lidé po sobě nesundávají závaží z os ani neuklízí nářadí zpět na svá místa. Našim cílem je budovat přátelskou a rodinou atmosféru, kde se k sobě lidé chovají jako k sobě rovným, předávají si své cenné poznatky a zkušenosti a to vše bez dodržování otravných a nelogických pravidel, které nemají své opodstatnění.

Zásadním benefitem našeho konceptu je 24-hodinová provozní doba právě díky systému privátního členství, na jehož základě je každému členovi umožněn neomezený přístup do prostor centra. Každý člen si tak může jít zacvičit kdykoliv během dne i noci.

Oproti klasickým fitness centrům nabízíme kombinaci nejefektivnějších současných směrů a trendů v rámci rozvoje základních fyzických atributů (absolutní síla, výbušnost, vytrvalost, obratnost a houževnatost) a přístupů ke změně postavy. To všechno s prémiovým vybavením a zkušeným trenérským přístupem, který nemá v Kolíně, ani jeho širokém okolí, obdoby.

Pokud jsi jeden(na) z těch, co vypadají už roky stejně, Tvé výsledky dlouhodobě stagnují a z Tvého cvičení se stává stereotyp nutný k tomu, aby ses alespoň udržel(a) na aktuální úrovni. Věř, že se správným novým impulsem a tréninkovou inovací, lze všechno velmi snadno a rychle změnit! Je na to ovšem potřeba to správné vybavení a ten správný přístup, a oboje najdeš pouze u nás!

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Skupinové lekce (TG Tabata, TG Kruhový trénink, WOD)

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS