TEPfactor Praha - Multisport

TEPfactor Praha

Exkluzivní omezená spolupráce jen do konce roku 2017


Pobočka v Chotilsku na Slapech nabízí kromě samotné hry také zastřešenou pláž, možnost ubytování ve stylových bungalovech a restauraci a je tak ideálním místem pro víkendovou zábavu nebo firemní výjezd.

Pražská pobočka zase nabízí snadnou dostupnost v hlavním městě a protože je hra celkově kratší a plní se méně úkolů, slouží jako zábava na odpoledne nebo jako místo pro firemní večery.

Překonejte sami sebe i své kolegy

V TEPfactoru je především cesta cílem, nejdůležitější je pobavit se a zažít něco nového. Herní úkoly si vybere každý podle své preference a kondice bez nutnosti splnit vše. Mezi úkoly najdete jak ty na fyzičku, tak takové, které vice než vaše svaly zaměstnají vaší hlavu. Záleží na každém, jakou strategii zvolí a kde bude chtít začít a kde skončit.

Herní úkoly se dají řešit v libovolném pořadí a na každý úkol má tým neomezený počet pokusů. Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky je časový limit. Při neúspěšném plnění úkolu dostane každý hráč ještě druhou šanci.

TEPfactor je inspirován populárním televizním pořadem Pevnost Boyard.

Před vstupem je nutná rezervace ZDE

Kartu Multisport akceptujeme pouze u rezervací veřejnosti. Nelze ji využít pro firemní rezervace. Děkujeme za pochopení.

KARTA MULTISPORT

Vstup 120min. Exkluzivní omezená spolupráce jen do konce roku 2017. (Kartu MultiSport není možné využít pro firemní rezervace)

Kontakt

+420 731 155 533
+420 731 155 533
Průmyslová 1616
Praha, Praha 9, Průmyslová 1616

No Tags

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS