Tenisový areál LTC 2005 - Multisport

Tenisový areál LTC 2005

Tenisový klub LTC Modřany 2005 byl sice oficiálně založen v roce 1990, jeho kořeny však sahají mnohem hlouběji do historie a první zmínky o něm pochází již z období 1. republiky. Do roku 2005 působil náš klub pod názvem LTC Česká pojišťovna v rozsáhlém areálu v Braníku, který měl dlouhodobě pronajat. Po ukončení smluvního vztahu s majitelem areálu se náš klub přejmenoval a pod současným názvem se přestěhoval do zbrusu nového tenisového areálu LTC 2005 v Praze – Modřanech, kde zahájil novou etapu své existence.

 

Náš tenisový klub sdružuje zájemce o tenis od dětí a mládeže až po seniory. Pod jeho hlavičkou nastupuje ke svým soutěžím 10 závodních družstev, která mají velice kvalitní úroveň. „A“ družstvo dospělých patří mezi nejúspěšnější celky ve 2. celostátní lize, družstva dorostu i staršího žactva hrají nejvyšší pražské soutěže.

 

Kromě závodního tenisu organizuje tenisový klub i pravidelné společenské akce a jednorázové i dlouhodobé turnaje pro své členy všech věkových kategorií a úrovní. Cílem našeho klubu je v maximální možné míře uspokojovat potřeby a přání svých členů a poskytnout jim kromě tenisového i sociální zázemí a společenské vyžití. Budeme rádi, pokud se i Vy stanete členy tenisového klubu LTC Modřany 2005.

 

Pro klienty tenisovéhu klubu nabízime speciálni ceny v projektu Modřanský Háj.

 

V případě zájmu kontaktujte prodejní centrum projektu Modřanský Háj tel.: 737 210 210

 

V klubu působí v současné době 4 oficiální kluboví trenéři, jimiž jsou Michael Pěnička, Jan Vodička, Robert Řezníček a Jan Zlesák. Všichni tito trenéři mají trenérskou licenci 1. nebo 2.třídy. O fyzickou přípravu hráčů LTC Modřany 2005 se starají kondiční trenéři Štefan Mester a Adam Konečný.

 

Po postupu „A“ duržstva dospělých do 1.ligy jsme se dočkali dalšího obrovského úspěchu, když David Pultr, dlouholetý hráč a odchovanec LTC Modřany 2005 zvítězil spolu s Markem Michaličkou ve čtyřhře mistrovství ČR v Ústí nad Orlicí. Vítěznému páru gratulujeme!

 

Rezervace je nutné uskutečnit přes on-line rezervační systém partnera. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin předem.

KARTA MULTISPORT

Tenis - letní sezóna, Skupinové lekce (Kruhový trénink, Kondiční Core, Problémové partie pro ženy, Funkční trénink, Balanční cvičení), Open Gym

Kontakt

Komořanská ulice
Praha, Praha 4, Komořanská ulice

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS