Tělocvična Luka - Multisport

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka je klub bojových umění a sportů s dlouholetou tradicí. Na takřka 200m čtverečních cvičební plochy vyučujeme bojové sporty pro děti od 7 let až po dospělé, ti mají možnost cvičit kterýkoliv sport kondiční a takřka bezkontaktní formou, až po plnokontaktní závodníky, včetně doprovázení a koučování na závodech. Tělocvična je výborně dosažitelná pomocí MHD, zastávka Luka je přímo u tělocvičny, a pro Vaše pohodlí je zde několik stovek parkovacích míst v bezprostřední blízkosti našeho Gymu. Samozřejmostí je sociální zázemí a dostatečný počet sprch, recepce pak nabízí široký sortiment pití, proteinových tyčinek a jiných doplňků pro sportovce. Veškeré vybavení pro daný sport si můžete buď zakoupit na recepci klubu nebo si je za poplatek zde zapůjčit.
UPOZORNĚNÍ: Na aktivitu TRX a Kruhový trénink je potřeba rezervace. Rezervace na lekce jsou možné přes on-line rezervační systém: http://tiger-fighters-s-r-o.reservio.com/. Rezervace je nutné rušit nejpozději 24 hodin předem. V případě nezrušení rezervace je nutné uhradit 100 Kč storno poplatek.

KARTA MULTISPORT

Kondiční Kickbox, Kickbox Lightcontact, Dětský Kickbox 7-14 let, Aerobic Dynamic Kickbox, Sebeobrana Jiu-Jitsu, Brazilské Jiu-Jitsu, Thaibox, MMA, TRX, Kruhový Trénink, Grappling

Kontakt

Mukařovského 1985/5
Praha, Praha 5, Mukařovského 1985/5

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS