TANEČNÍ ŠKOLA VOILA - studio Můstek - Multisport

TANEČNÍ ŠKOLA VOILA - studio Můstek

Lekce probíhají formou kurzů, proto je nutné lekci vždy předem rezervovat emailem – alespoň 2 dny předem!
A) REZERVACE CELÉHO KURZU
Omezení: Možnost nástupu až od 2. týdne sezóny do neobsazených kurzů!

Na kartu MultiSport je možné navštěvovat kterýkoli kurz, který po 1. týdnu sezóny (12.-18.2.2018) nebude plně obsazený. Je nutné se předem registrovat na daný kurz přes online přihlášku  nebo emailem (info@tsvoila.cz) a uvést, že jste držitelem karty MultiSport. Koncem 1. týdne sezóny (12.-18.2.2018) dostanete informaci ohledně počtu volných míst v kurzech. Poté je nutné potvrdit účast na 2. lekci konkrétního kurzu (výběr pouze z neobsazených kurzů). Obratem dostanete potvrzení, že můžete na 2. lekci kurzu dorazit a budete-li mít o kurz zájem, místo pro Vás mít budeme po celou dobu trvání kurzu (15 lekcí). Není třeba dále rezervovat jednotlivé lekce tohoto kurzu. Neplatíte kauci ani doplatek. Pozn.: Jako držitel karty MultiSport nemůžete navštívit 1. lekci žádného kurzu, a to ani pokud byste na 1. lekci nepoužil/a kartu MultiSport (zaplatil/a byste cenu lekce jako běžný klient taneční školy). To neplatí, máte-li zájem o účast v kurzu i bez použití karty MultiSport (máte zájem si zaplatit plné kurzovné). Nebojte, 1. lekce je pouze úvodní a nezmeškáte nic zásadního.
B) REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ
Omezení: Nutná rezervace každé lekce (nemáte-li rezervovaný celý kurz – viz ad A)

Rezervaci jednotlivých lekcí provedete e-mailem (info@tsvoila.cz), a to alespoň 2 dny předem. Při rezervaci vždy uveďte, že jste držitelem karty MultiSport. Pokud si lekci nerezervujete včas nebo vůbec, lektor je oprávněn Vás odmítnout z důvodu plného obsazení tanečního sálu. V případě, že si lekci rezervujete a nedorazíte na ni a předem se z hodiny neomluvíte (telefonicky nebo e-mailem), vyhrazujeme si právo Vám další rezervace odmítnout. Rezervovat je možné každý týden max. 3 lekce taneční školy Voilà a tyto lekce nesmí probíhat ve stejný den.

Upozorňujeme, že kapacita tanečních sálů je omezená a vždy upřednostňujeme majitele permanentek a všechny, kteří si danou lekci rezervují před Vámi.

KARTA MULTISPORT

Break Dance, Dancehall, Salsa (páry), Latinsko-americké tance pro ženy, Retrojive pro ženy, Showdance (retrojive a lat-am tance pro ženy), Standardní a latinsko-americké tance (páry), Moderní a scénický tanec, Contemporary Dance, Jazz Dance, ZUMBA – ve všech případech výhradně neobsazené kurzy

Kontakt

Školská 1736/12
Praha, Praha 1, Školská 1736/12

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 700 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte vstup do více než 1 700 zařízení v Česku i na Slovensku.

    DOPORUČTE NÁS