TANEČNÍ ŠKOLA VOILA - studio Můstek - Multisport

TANEČNÍ ŠKOLA VOILA - studio Můstek

Lekce probíhají formou kurzů, proto je nutné lekci vždy předem rezervovat emailem – alespoň 2 dny předem!
A) REZERVACE CELÉHO KURZU
Omezení: Možnost nástupu až od 2. týdne sezóny do neobsazených kurzů!

Na kartu MultiSport je možné pravidelně navštěvovat kterýkoli kurz, který po 1. týdnu sezóny (4.-10.2.2019) nebude plně obsazený. Je nutné se předem registrovat přes online přihlášku nebo emailem (info@tsvoila.cz) a uvést, že jste držitelem karty MultiSport. Koncem 1. týdne sezóny (4.-10.2.2019) dostanete informaci ohledně počtu volných míst v kurzech. Poté je nutné potvrdit účast na konkrétním kurzu (výběr pouze z neobsazených kurzů). Obratem dostanete potvrzení, zda můžete dorazit na 2. lekci konkrétního kurzu (11.-17.2.2019) a budete-li mít zájem docházet pravidelně, místo pro Vás mít budeme po celou dobu trvání kurzu (15 lekcí). Zájem o pravidelnou docházku potvrdíte úhradou kauce 300 Kč, kterou dostanete zpátky po absolvování 8 lekcí kurzu (polovina lekcí kurzu). V případě, že nedorazíte alespoň na 8 lekcí daného kurzu, kauce Vám propadá v plné výši. Ohledně pravidelné docházky na konkrétní kurz se rozhodnete po absolvování jedné lekce. Po zaplacení kauce není třeba dále rezervovat jednotlivé lekce tohoto kurzu. Neplatíte žádný doplatek. Tímto způsobem lze docházet na více kurzů týdně. Kauci je třeba zaplatit za každý rezervovaný kurz.

Pozn.: Jako držitel karty MultiSport nemůžete navštívit 1. lekci žádného kurzu, a to ani pokud byste na 1. lekci nepoužil/a kartu MultiSport (zaplatil/a byste cenu lekce jako běžný klient taneční školy). Nebojte, 1. lekce je pouze úvodní a nezmeškáte nic zásadního.
B) REZERVACE JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ
Omezení: Nutná rezervace každé lekce (nemáte-li rezervovaný celý kurz – viz ad A)

Rezervaci jednotlivých lekcí provedete e-mailem (info@tsvoila.cz), a to alespoň 2 dny předem. Při rezervaci vždy uveďte, že jste držitelem karty MultiSport. Pokud si lekci nerezervujete včas nebo vůbec, lektor je oprávněn Vás odmítnout z důvodu plného obsazení tanečního sálu. V případě, že si lekci rezervujete a nedorazíte na ni a předem se z hodiny neomluvíte (telefonicky nebo e-mailem), vyhrazujeme si právo Vám další rezervace odmítnout. Rezervovat je možné každý týden max. 3 lekce taneční školy Voilà a tyto lekce nesmí probíhat ve stejný den.

Upozorňujeme, že kapacita tanečních sálů je omezená a vždy upřednostňujeme majitele permanentek a všechny, kteří si danou lekci rezervují před Vámi.

KARTA MULTISPORT

Street Dance DĚTI, Street Dance JUNIOŘI, Moderní tanec a balet DĚTI, Break Dance, Street Dance (All Stylez), Hip-hop, Lockin‘, Poppin‘, House Dance, K-pop, MTV Dance, Dancehall, Twerk, High Heels, Salsa a bachata pro ženy, Salsa (páry), Latinsko-americké tance pro ženy, Retrojive pro ženy, Showdance , Standardní a latinsko-americké tance (páry), Moderní výrazový tanec, Contemporary Dance, Jazz Dance, Balet, Břišní a orientální tance, Afrohouse & Kuduro, Ranní hatha jóga, Pilates & Body Conditioning – ve všech případech výhradně neobsazené kurzy

 

Kontakt

Školská 1736/12
Praha, Praha 1, Školská 1736/12

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS