Studio PURE - Multisport

Studio PURE

Klienti MultiSport mohou navštěvovat dle rozvrhu lekce jógy ( ne orientální tance) Studia Pure. Pokud jako držitel karty MultiSport máte zájem chodit nárazově a střídat lekce, stačí si rezervovat své místo telefonicky na recepci, vždy v den konání vybraného kurzu od 15:30 do 20:00 na tel: 736 789 896. V rozvrhu vybírejte z lekcí, které nejsou označené jako zaplněné.

Pokud máte zájem chodit pravidelně na celý kurz, registrujte se on-line na: https://studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy. Pokud by byl kurz zaplněn (ve zcela výjimečném případě), budeme Vás kontaktovat s dostatečným předstihem, abyste měli možnost si vybrat podobný kurz z našeho rozvrhu.

KARTA MULTISPORT SE NEVZTAHUJE NA ORIENTÁLNÍ TANCE.

Název PURE - čistý - vyjadřuje celou myšlenku našeho studia. Na čistých vlnách našeho studia, v domácím příjemném prostředí, můžete hýčkat své tělo i duši.

Nabízíme Vám komplexní služby tak, aby se Vaše tělo i mysl nesly dlouhodobě na vlnách pohody.

Pořádáme široké spektrum pohybových a tanečních kurzů pro veřejnost, jako kurzy jógy, pro zdravá záda a pevné bříško, orientální tancebřišní tanceorientální flamenkopilatestancování a cvičení pro maminky s dětmi a dalších body and mind stylů pro všechny pokročilosti. Využít můžete též dětského koutku s LCD obrazovkou, kde dětem pouštíme pohádky.

Pořádáme víkendové pohybové a taneční semináře, pobyty a dovolené, kde můžete své tělo a duši harmonizovat v přírodě a pohodlí.

Naším přáním je Vás inspirovat a činit spokojenými.

KARTA MULTISPORT

Relax jóga, Yin jóga, Flow Hatha jóga, Jóga pro pevný střed těla, Jóga pro zdravá záda a pevné bříško, Cvičení pro zdravé pánevní dno, Jóga pro začátečníky, Vinyasa

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS