STOP BOLESTI ZAD - Multisport

STOP BOLESTI ZAD

Dejte „STOP BOLESTI ZAD“

Nabízíme revoluční cvičení SM Systém zaměřené na bolesti zad. O víkendu školíme doktory, fyzioterapeuty, trenéry a maséry a přes týden cvičí naši certifikování lektoři či trenéři s Vámi. Cvičení SM Systém je účinné při bolesti bederní, krční a hrudní páteře, při skolióze, při vybočeném palci (hallux valgus), plochonozí... Nabízíme pro klienty karty Multisport, jak lekce základní, tak i speciální hodiny (dlouhodobý kurzy – uzavřené období) zaměřené na výhřez ploténky, skoliózu páteře, sportovní kompenzaci pro sportovce a další. Mimo kartičku MultiSport si můžete vychutnat ještě další služby, např. individuální konzultace a programy zaměřené na  bolesti zad, víkendové kurzy a další.

SM Systém (Spirální Stabilizace páteře) od MUDr. Richarda Smíška

Naše vzdělávací a pohybové centrum dělá kurzy a pravidelné cvičení SM Systému (Spirální Stabilizace páteře) od MUDr. Richarda Smíška.  SM systém se opírá o 35 let klinických zkušeností u pacientů s bolesti zad, výhřez meziobraltového disku, skoliózu, bolesti hlavy.  Cvičení lze dobře zařadit i do každodenního života a může si každý cvičit 5-10 min. sám doma. Cvičení SM Systém lze taky využít jako kompenzační cvičení sedavého způsobu zaměstnání, posilovací a zeštíhlovací program. Další pozitivní vliv cvičení a kurzů je na zdravý běh a chůzi, která je cílem cviků daného cvičení. Tělocvična je špičkově vybavená na SM Systém, protože má 2 zrcadla speciálně umístěné, aby se každý cvičenec viděl zepředu i případně zezadu.

Postup rezervace

1. Vyberte si lekci (která není formou kurzu) na kterou by jste chtěli přijít. Pozor - lekce formou kurzu - specializované, které mají uvedené 2 a více lekcí, jako je výhřez ploténky, skolióza, lze navštěvovat jen po předešlé domluvě na telefonu 777755192. Specializované lekce jsou v určitém období a nelze se přihlásit vždy během roku.

2. Rezervaci udělejte zde http://sm-system.stopbolestizad.cz/cviceni/ a napište pak do poznámky „karta Multisport“.

3. Po absolvování 1. lekce je třeba složit deposit 200,- Kč, aby bylo možné rezervovat  další termíny.

4. Pokud rezervujete termín a nezrušíte rezervaci 24 hodin předem a nedostavíte se, systém Vám již rezervaci nedovolí zrušit a bude Vám odečtena cena lekce. Pokud lekci absolvujete, přičteme Vám cenu zpět.

UPOZORNĚNÍ: kartu MultiSport nelze uplatnit na individuální cvičení, víkendové kurzy a masáže !

KARTA MULTISPORT

SM Systém

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS