Sportovní centrum Squash-Haštal - Multisport

Sportovní centrum Squash-Haštal

Squash

Ve squashovém centrum „SQUASH – HAŠTAL“ máte k dispozici 6 klimatizovaných kurtů, z nichž 5 kurtů je plně certifikováno Českou asociací squashe (ČASQ).SQ centrum má dvě oddělení:

Suterén, v němž se nachází 3 kurty pro squash v provedení Fiberesin, recepci pro objednávky a obsluhu pro prodej občerstvení a sportovních potřeb.1.patro, v němž se nachází 3 kurty pro squash v provedení Hollman, jeden z kurtu je vybaven doplňky pro hru Wallyball, recepci pro objednávky a obsluhu pro prodej občerstvení, sportovní výživy a sportovních potřeb.V SQ centru pořádáme pravidelné turnaje pro začátečníky i pokročilé. Každý měsíc  zde v jednom z víkendů probíhá pověstná soutěž v rámci VŠ ligy. Průběžně pořádáme i soutěžní turnaje registrovaných hráčů v ČASQ kategorie „A“ – „D“.Předností našeho centra je individuální přístup ke všem našim zákazníkům, kteří o to budou stát. Nabízíme informace o všech námi pořádaných akcích. Jsou k dispozici trenéři pro hráče všech kategorií. Působí zde i bývalý trenér naší současné jedničky Jana Koukala – Kevin Mularski. Podporujeme školičku trenérky Lucie Luksové a mnoho trenérů s námi spolupracuje externě např. škola Dominika Šáchy, trenér Zbyněk Pišťák etc.

Fitness kardiozóna

Zveme Vás do atraktivního, moderně vybaveného fitness s aktivní kardio-zónou!

Fitness se nachází ve 2.patře sportovního centra SQUASH – HAŠTAL a je vybaveno 30 stroji Technogym s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů fixovaných jednoduchým a pochopitelným způsobem. V případě potřeby je v dosahu obsluha, která je Vám vždy k dispozici radou event. ukázkou manipulace se stroji. K dispozici jsou rovněž jednoruční činky od hmotností odpovídajícím cvičení pro začátečníky až po hmotnosti vysoce náročné přípravy specializovaných sportovců. Klasické strojní vybavení umožňuje plný kruhový trénink zahrnující všechny svalové partie. Fitnes je rovněž vybaveno posilovacími lavicemi a strečinkovou zónou pro nezbytné protažení Vašeho těla. Najdete zde i stroj pro posílení svalových partií a úponů pro rehabilitaci po problémech v kolením kloubu. Kompletní vybavení stroji značky Technogym je zárukou kvalitní zátěžové techniky posilování nebo i jen intenzivního zvyšování vaší kondice.

Kardiotrenažéry typu pás, šlapky a kolo Vás uvítají v přístupové chodbě do fitness. Zahřát se zde můžete některém ze 6-ti trenažérů. Trenažéry Technogym mají funkci měření tepové frekvence tak, že splní požadavky začátečníků pro mírný kondiční trénink, ale i velmi náročné požadavky profesionálních sportovců. Ovládání je velmi jednoduché a pokryje širokou škálu Vašich požadavků.

Trenér fitness Daniel Gavor Trenér kulturistiky a fitness s akreditací MŠMT ČR

.

Rezervace je možné uskutečnit přes on-line rezervační systém. Zrušení rezervace je nutné udělat nejpozději 24 hodin předem. Po jedné neomluvené rezervaci bude účet zablokován a účtován 50% storno poplatek.

Squash na blind - možné využít volná místa squashe, avšak bez možnosti předchozí rezervace místa

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Box, Squash – (Wallyball, Ping pong, Badminton ve squashovém kurtu) Squash na blind (bez rezervace)

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS