Sportovní klub bojových umění Hostivař - Multisport

Sportovní klub bojových umění Hostivař


Sportovní klub bojových umění Hostivař působí v centru bojových umění v Praze 15 Hostivaři. Najdete zde 3 specializované tělocvičny pro bojová umění a sporty.  Dospělí se mohou věnovat karate, thaiboxu či sebeobraně. Pro děti probíhají kurzy sportovní přípravky pro předškolní děti, tréninky karate a kickboxu. Kromě bojových sportů zde nejdete širokou škálu dalších sportovních aktivit - kruhové a kondiční cvičení pro muže a ženy, power jógu, kondiční cvičení pro ženy či dívčí volejbalový oddíl. Všechna cvičení jsou určena pro začátečníky i pokročilé. Očekávejte kvalitní zázemí s veškerým vybavením, kvalifikované trenéry a cvičitele a příjemnou rodinnou atmosféru.

 Thaibox - Učíme moderní plnokontaktní kickbox a thajský box evropského střihu, základem jsou pravidla K-1 – box, lowkicky, kolena, klinče. Naši závodníci nejčastěji soutěží právě pod K-1 pravidly, ale máme úspěchy i v čistém Muay Thai podle plných pravidel s lokty. Naši trenéři nicméně mají širší repertoár, máme zkušenosti z lightcontactu, zápasu na zemi či praktické pouliční sebeobrany, nabízíme i soukromé tréninky od kondičního boxu až po ultimátní zápasy MMA

 Karate - V SKBU máme mnoho oddílů karate. Od dětských po dospělé, od začátečníků po závodníky. V jednotlivých oddílech jsou vždy karatisté zhruba ve stejném věku a na stejné technické úrovni. U nás se tak například nestane, že by děti cvičily s dospělými. Trénink je tak vždy uzpůsoben věku a možnostem cvičenců. Začátečníci se seznamují s karate a ičé se základním technikám. V žákovských oddílech pilujeme správnou techniku, zdokonalujeme se v katach, rozvíjímé různé formy kumite až k volnému zápasu. V oddílech závodníků se věnujeme přípravě závodníků na nejvyšší soutěže. V oddílech dospělých – karate pro život – se věnujeme praktickému použití karate.

Street fight -  neboli praktická forma ju-jutsu, je systém sebeobrany kombinující prvky různých, především japonských, bojových umění. Na našich trénincích se naučíte jak předcházet krizovým situacím a v případě nutnosti jak je efektivně řešit. Výběr technik, které učíme, je upraven tak, aby se mohl zapojit téměř každý – preferujeme jednoduché a účinné techniky před technikami komplikovanými. Nejlepší obranou je samozřejmě útěk, ale pokud tato varianta z nějakého důvodu není možná, naše tréninky vás připraví na danou situaci adekvátně reagovat.

KARTA MULTISPORT

Karate, Street Fighting, Sportovní přípravka, Thajský box/Kickbox, Kruhový trénink, Kondiční cvičení, Power jóga

Kontakt

Trhanovské nám. 179/9
Praha, Praha 10, Trhanovské nám. 179/9

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS