Sportcentrum Hlubočinka - Multisport

Sportcentrum Hlubočinka

Sportovní centrum Hlubočinka u Prahy s.r.o. je moderní multifunkční areál, který nabízí pestrou paletu možností pro využití volného času. Mezi hlavní sporty patří badminton (13 kurtů na čtyřhru), dále sportcentrum nabízí možnost zahrát si nohejbal, stolní tenis, volejbal, florbal, fotbal a další sálové sporty či zalétat si v hale s dronem. Pro ty, kdo vyhledávají klidnější formy aktivního odpočinku jsou v nabídce pravidelné lekce cvičení (zdravá záda, jóga), po sportu pak můžete využít služeb maséra či zajít do sauny (suchá sauna se sprchou a odpočívárnou).

V 1. patře sportcentra se nachází moderní samoobslužná restaurace, která nabízí teplá jídla po celý den, včetně obědových menu, studený bar, koláče, teplé i studené nápoje (např. vynikající točené pivo Konrád), s možností posezení na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody.

V zadní části areálu naleznete čajový krámek Pangea Tea s nabídkou přes 100 druhů sypaných a porcovaných čajů, dárkových kolekcí a čajového příslušenství, kde můžete čaje nejen zakoupit, ale také ochutnat z rukou odborníků na čajovou kulturu, kteří Vám s výběrem toho správného čaje pro Vás vždy rádi poradí.

Sportovní centrum a Restaurace Hlubočinka nabízí také možnost uspořádání soukromých či firemních akcí včetně teambuildingu se zaměřením na sport a pobyt v přírodě.

Rezervace a další informace najdete na www.sporthlubocinka.cz.

Čtvrtek = pouze dámská sauna

KARTA MULTISPORT

Badminton, Sauna (min 2 osoby).

Kontakt

Sportovní 1190
Sulice - Hlubočinka, Sportovní 1190

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS