Sport Centrum Evropská - Multisport

Sport Centrum Evropská

Jsme multifunkční sportovní centrum, které funguje již od roku 2001, a nabízíme bohaté vyžití v mnoha sportovních odvětvích. K dispozici je u nás 5 kurtů Fiberesin na Squash, skupinové hodiny Spinningu, Alpinningu, Indoor rowingu (veslování). Dále je možné navštívit u nás skupinové lekce aerobic, yoga, kruhový trénink, TRX, Pilates, Haedong Kumdo, Fit dance, HIIT, Tabata, Břišní pekáč i jiné.

Návštěvníci centra mají možnost využít také 2 stoly Butterfly na stolní tenis, místnost s cvičebním strojem Power plate nebo klasickou posilovnu s aerobní i crossfit zónou vybavenou stroji SPORTEX, TECHNOGYM, PANATTA, ZACVIC.CZ.

Provozujeme zde též běžecký klub SCE, který má každé pondělí od 18 do 19 hodin tréninky pod vedením zkušeného běžce a trenéra Martina Levého.

Disponujeme také nově zrekonstruovanou horolezeckou stěnou se speciálním „denním osvětlením“. Stěnu je možné navštěvovat samostatně a nebo v rámci skupinových či individuálních lekcí (pro děti i pro dospělé) pod vedením lektorů z HoroAkademie.

Veškeré potřebné vybavení lze u nás také zapůjčit ať už se jedná o boty, rakety, míčky, pálky, ručníky nebo lezecké potřeby.

Před nebo po sportovním výkonu můžete využít relaxační bar s možností občerstvení, solárium nebo sportovní obchod. V obchodě naleznete nabídku sportovního oblečení a vybavení značek Oliver, Salming, Dunlop, Drill Athletics, Relax, R2, Blackroll, Tejpy.

V našem centru je možné také využít služeb akreditované výživové poradkyně včetně analýzy složení těla na stroji InBody. Dále nabízíme relaxační, regenerační i sportovní masáže. Začátečníci ale i pokročilí mohou využít služeb našich trenérů ať už se jedná o posilovnu, squash nebo například bojové sporty. Trénují a působí u nás například Pavel Samec, Jitka Mašátová, Martin Pačanda, Marek Bublík, Petr Matoušek, Luboš Moravec, Štěpán Marko, Lenka Ryzáková, Nikol Kopáčová nebo Pavel Kozlowski.

Rezervace - Klient MultiSport si může na recepci zřídit účet a dělat si rezervace on-line přes internet. Pokud nevyužijí rezervaci, účet se jim zablokuje a klient se musí obrátit osobně na recepci.

KARTA MULTISPORT

Fitness, Alpinning, Horolezecká stěna, Spinning, Indoor rowing, Aerobic, Box. Pytel, Stolní tenis, Squash, S-Badminton, BOSU, Flowin

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS