SPORT D5 - Multisport

SPORT D5


Jsme sportovně relaxační centrum, kam můžete zajít jak na pořádný trénink, tak i do wellness (Wellness se nevztahuje na kartu MultiSport). Kromě toho máme tři kurty na squash a stolní tenis. Pro skupinové lekce disponujeme dvěma sály. V prvním nabízíme jako jedni z mála na Berounsku lekce alpinningu a jumpingu, plus tradičního spinningu. Druhý sál patří intervalovým tréninkům.

Máme BOSU, TRX, boxovací totemy Fitbox, jednoručky, a další. Zacvičíte si u nás zklidňující jógu, dynamický Total Body Workout, kombinovaný Body & Mind, spalovací Fat Killer, ale i speciální lekce jako Fitbox, BOSU Core nebo TRX.

Wellness źóna nabízí privátní, nebo skupinové objednávky celé zóny až pro 8 lidí. Parkování zdarma přímo před vchodem. Na baru najdete drobné občerstvení, nápoje a výživové doplňky.

Kartu Multisport můžete využít na všechny skupinové lekce, squash i stolní tenis.

Rezervaci můžete udělat online, mailem nebo telefonicky, a to nejpozději s dvouhodinovým předstihem. Skupinové lekce se konají za minimálního počtu 3 účastníků.

KARTA MULTISPORT

Skupinové lekce (Spinnig, Alpinning, Fitbox, TRX, Bosu, Kruhový trénink, Power jóga, Jumping, Total body workout, Fat killer, Body and Mind), Squash, Stolní tenis

Kontakt

Plzeňská 392
Králův Dvůr, Plzeňská 392

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS