Spinning - Radlice (v objektu Fitness Station) - Multisport

Spinning - Radlice (v objektu Fitness Station)

Na hodiny spinningu je nutná rezervace míst.Na recepci se, prosím, nahlaste nejpozději 5 minut před začátkem hodiny, jinak může být vaše kolo postoupeno jinému klientovi.Rezervaci je možné zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem hodiny a získáte zpět kredit, který vám byl za rezervaci odečten. SPINNING® je skupinová jízda na stacionárním kole se setrvačníkem (SPINNER®) a prováděná za vedení instruktora a za „zavřenými dveřmi“.

Pro koho je Spinning ?

KONDICE

Pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat a přesto můžete zajít na SPINNING®. Nemusíte se učit žádné složité pohyby. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl – i když je vám šedesát nebo máte 130 kilo.

POSTAVA

Pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. SPINNING je ideální prostředek pro zhubnutí. Při jedné lekci průměrně spálíte 406 až 600 kcal což je 12-krát více než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný SPINNING trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu. Získáte pevný zadeček a štíhlé nohy.

TRÉNINK

Pro sportovce. SPINNING program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. S pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž – vytrvalost, rychlost, výbušnost i intervalový trénink.

KARTA MULTISPORT

Spinning

Kontakt

Radlická 298/105
Praha, Praha 5, Radlická 298/105

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS