Rezidence & Wellness Blatov - Multisport

Rezidence & Wellness Blatov

Z hygienických důvodu je vstup do sauny možný pouze s prostěradlem. Možnost zapůjčení ručníku nebo prostěradla za 30 Kč/kus.

Solná jeskyně
Pobyt v solné jeskyni je relaxační, léčebná a velmi účinná metoda založená na přírodní bázi. Celé prostředí jeskyně je hypoalergické a prakticky bez bakterií. Panuje zde nenapodobitelné, unikátní příjemně vlhké a teplé klima. Stačí, když vstoupíte a jste v jiném světě. Vzduch je zde příjemně prosycený solí. Uložíte se do pohodlného relaxačního lehátka, světlo je tlumené a v pozadí je slyšet relaxační hudba. Okamžitě zapomenete na všední starosti.

Pozitivní účinky: Pobyt v takové jeskyni zlepšuje obranyschopnost organismu, dodává energii a dokonce zvedne i náladu. Solná jeskyně pomůže při nemocech horních a dolních cest dýchacích, při srdečních onemocněních, při dermatologických potížích i při psychických problémech a dalších. Pokud netrpíte žádnou z těchto potíží, nevadí, můžete příjemně relaxovat a dopřát si blahodárný čistící a vyhlazující účinek na pleť.

Posilovna
Připravili jsme pro vás posilovací stroje značky Kettler. Lehce protáhnout tělo nebo zpevnit konkrétní partie můžete v příjemné atmosféře posilovny na rotopedu, lavici či multifunkční věži. K dispozici vám je zkušený trenér, který vám poradí a sestaví cvičební plán přímo pro vaše tělo.

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Solná jeskyně 45 min, Wellness 60 + 15 min (bazén, vířivka, sauna bez ručníkového servisu) – Po, Út, So 14-18 hod (konec pobytu), Čt 9-18 hod (konec pobytu)

Kontakt

Starokolínská 306
Praha, Praha 9, Starokolínská 306

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS