Profitko training center - Multisport

Profitko training center

PROFITKO TRAINING CENTER NEJLÉPE VYBAVENÉ SPORTOVNÍ CENTRUM V LIBERCI NEJEN NA CROSSFIT, FUNKČNÍ A SILOVÉ TRÉNINKY

PF CrossFit

CrossFit training je kondičně silový fitness program, jehož cílem je rozvíjet vrcholovou fyzickou kondici. CrossFit training má za úkol připravit vás na jakoukoliv životní výzvu a udělat z vás komplexního sportovce schopného uběhnout maraton i roztlačit vlak. Vysoká intenzita, funkční pohyb a rozmanitost tréninků to je crossfit.

Kvůli vysoké technické náročnosti  je nutné nejprve projít úvodním kurzem do crossfitu.

Zcela nový PF crossfit - úvodní kurz.

Nyní se skládá z pěti hodin, je propracovaný a komplexní.

Co to znamená?

Tento Úvod Vás nepřipraví pouze na samotné cvičení, ale hlavně nastaví správný způsob myšlení a zajistí Vám vnitřní motivaci. Ta je pro jakoukoliv změnu či úspěch nejdůležitější. Naprostá většina totiž s něčím začne, ale nevydrží u toho. Tohle se pokusíme nastavit hned první hodinu. Položíme pevné základy a na nich začneme stavět. Povíme si něco o filozofii tohoto sportu a co by mělo být naším cílem. Ukážeme Vám, jak se na jednotlivé tréninky připravit, tak abyste vše mohli provádět bezpečně a mohli se tak posouvat neustále kupředu. Během 5 lekcí probereme základní cviky, jako jsou dřep, mrtvý tah, shyb nebo třeba kettlebell swing. Ukážeme si, jak dostat činku nad hlavu a s tím spojené samotné vzpírání. Dále se naučíme hned několik dalších doplňkových cviků, se kterými se jistě na hodinách setkáte. PF Úvod do Crossu bude hlavně praktický, takže si vše hned vyzkoušíte a na konci hodiny stihnem i Váš první workout! Samotné časy nebo počty opakování si zapíšete a po 2 měsicích zopakujeme. Rozdíl bude neuvěřitelný. Nevěříš? Přijď se sám přesvědčit.

PF crossfit úvodní kurz je určen pro všechny, kteří chtějí začít s Crossfitem. Tento kurz nelze přeskočit a je tedy povinný. 

Aby se docílilo osobnějšího přístupu, je kapacita omezena pouze na 5 lidí. 

V ceně kurzu je rychlostní švihahlo, z kterého se stane tvůj nejlepší kamarád. Po dokončení PF Úvodního kurzu budeš mít navíc dvě lekce na vedené hodiny Crossfitu zcela zdarma. 

PF Kruháč

Funkční kruhový trénink je komplexní fitness cvičení, při kterém zapojujeme maximální počet svalových skupin. Trénujeme sílu, svalovou vytrvalost, kondici, dynamiku, rychlost, zároveň také spalujeme tuky a budujeme fyzickou kondici – to vše s ohledem na naši filozofii.

KARTA MULTISPORT

PF (funkční kruháč, cross training, pumpovačka)

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS