Profi Fitness Millenium - Multisport

Profi Fitness Millenium

Profi fitness Millenium svým návštěvníkům nabízí:

posilovnu 300 m2, 3 plně klimatizované sály pro skupinová cvičení – aerobik pro dospělé a děti od 4 let, street dance pro děti od 5 let, sportovní aerobik, cvičeníčko pro děti od 3 let, cvičení rodičů s dětmi od 6 měsíců, pilates, power jógu, spinning, jumping.

Některá cvičení nabízíme formou kurzů, většinou ale v rozvrhu najdete volně přístupné hodiny. Snažíme se, abyste se u nás setkali nejen s dnes již klasickými lekcemi a formami cvičení, ale i s novinkami ve světě fitness.

Věnovat se Vám u nás budou kvalitní a odborně vyškolení instruktoři. Pokud se chystáte do podobného zařízení poprvé, doporučujeme Vám se nejprve osobně nebo telefonicky informovat, který typ cvičení je pro Vás ten nejvhodnější. Jestliže máte zájem o cvičení v posilovně s trenérem, domluvte si, prosím, předem termín Vaší návštěvy.

Naše solná jeskyně je vybudována z velkého množství soli z Mrtvého moře a Černého moře v přírodní podobě, z mineralizované jodové soli z Klodawy, Ruských solných dolů a z Himalajských solných krystalů. Právě toto složení zajišťuje maximální pozitivní účinek na Vaše zdraví.

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Aerobik (Bosu, Street dance, Mtv dance, Step, Pilates, Power jóga), Spinning, Jumping, Cvičení rodiče s dětmi, Alpinning + Body, Solná jeskyně, TRX

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS