Daily Fitness Olga Šípková - Vyšehrad - Multisport

Daily Fitness Olga Šípková - Vyšehrad

Ranní výběhy na Vyšehrad

Každý čtvrtek pořádáme v 7:15 ranní běhání s protažením. Lekce je složena z výběhu na Vyšehrad (dva okruhy po hradbách Vyšehradu s nádherným výhledem na celou Prahu) a následném řízeném protažení v tělocvičně Daily Fitness Vyšehrad.

K dispozici je samozřejmě šatna se sprchou.

 

OLGA ŠÍPKOVÁ

Začínala moderní gymnastikou, aerobiku se věnuje už od 23 let. Nakonec se v této disciplíně stala pětinásobnou mistryní republiky, mistryní Evropy i světa. Po skončení závodní kariéry trénovala reprezentanty. V roce 1993 zvítězila Olga Šípková na MČR ve sportovním aerobiku se skladbou na píseň Don´t stop me now. A od té doby ji skutečně nikdo nezastavil. Stala se mistryní světa, miláčkem publika a vzorem pro tisíce žen.

 

POSILOVNA

Vstup na kartu zajišťuje časově neomezený pobyt v naší posilovně, která je vybavená stroji Technogym. Skýtá jak aerobní zónu s běhátky, rotopedy, šlapadly a veslařskými trenažéry, tak i posilovací část s kvalitním vybavením pro každého klienta. K dispozici jsou zde osobní trenéři, tréninkové programy a sportovní bar s občerstvením.

AEROBIC, BODY & MIND A TRX

Lekce probíhají pod vedením zkušených lektorů. Na aerobikových a TRX lekcích se určitě zapotíte a shodíte přebytečné kilogramy. Na konci každé lekce následuje krátké posílení oslabených svalů a protažení. Na lekcích takzvaného body & mind procvičíte nejen své tělo, ale i mysl. Do kategorie těchto lekcí řadíme například balantés, balóny, body step, bodystyling, bosu, cardio fit core, expander, fitball, pilates, joga, problémové partie a trx.

SPINNING®

Lekce probíhají na speciálních kolech NXT od firmy Star Trac®. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením zkušených lektorů.

REGENERACE (SAUNA A PÁRA)

Časově neomezený vstup zahrnuje vstup do naší nově obložené finské sauny a rovněž zrekonstruované kabiny pro parní lázeň.

 

KARTA MULTISPORT

Spinning, Body mind, Posilovna, Aerobik, Body mind express, TRX, Cvičení rodičů s dětmi, Regenerace ( sauna, pára), Léto (venku) - Nike Running, Silový trojboj,TRX, Ranní výběhy

Kontakt

5. května 65/1640
Praha, Praha 4, 5. května 65/1640

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS