Na Fialce - Multisport

Na Fialce

Součástí nového Centra pro volný čas Na Fialce v Říčanech je 25 metrů dlouhý plavecký bazén s brouzdalištěm pro děti a párou. Naleznete zde i infrasaunu, biosaunu a finskou saunu. Bazén disponuje unikátním čistícím systémem, který zaručuje čistou vodu a je zároveň neprodukuje nadměrně chlór.
Nový bazén v Říčanech nejdete jen pár kroků od nádraží směrem do centra. Hlavními složkami volnočasového centra Na Fialce jsou dřevo, pohledový beton, ocel, sklo, zeleň a světlo. Areál je umístěn v příjemné a klidné zeleni a jeho součástí je například i sportovní hala, kino či Cafe bistro.
Unikátní je technologie čištění vody bazénu, která spočívá v dávkování oxidu chloričitého. Klasický chlornan sodný je pouze doplňkovým dezinficientem. Výsledkem je perfektně čistá voda bez nebezpečných trihalometanů a chloraminů.
V České republice také není obvyklá středotlaká UV lampa s kontinuální změnou intenzity záření dle kvality vody, která je měřena čidlem transmitance-absorbance. Rozměry plaveckého bazénu jsou: 25 x 11 m, hloubka 0,7 - 1,6 m a teplota 28°C.

Součástí nového Centra pro volný čas Na Fialce v Říčanech je 25 metrů dlouhý plavecký bazén s brouzdalištěm pro děti a párou. Naleznete zde i infrasaunu, biosaunu a finskou saunu. Bazén disponuje unikátním čistícím systémem, který zaručuje čistou vodu a je zároveň neprodukuje nadměrně chlór.Nový bazén v Říčanech najdete jen pár kroků od nádraží směrem do centra. Hlavními složkami volnočasového centra Na Fialce jsou dřevo, pohledový beton, ocel, sklo, zeleň a světlo. Areál je umístěn v příjemné a klidné zeleni a jeho součástí je například i sportovní hala, kino či Cafe bistro.Unikátní je technologie čištění vody bazénu, která spočívá v dávkování oxidu chloričitého. Klasický chlornan sodný je pouze doplňkovým dezinficientem. Výsledkem je perfektně čistá voda bez nebezpečných trihalometanů a chloraminů.V České republice také není obvyklá středotlaká UV lampa s kontinuální změnou intenzity záření dle kvality vody, která je měřena čidlem transmitance-absorbance. Rozměry plaveckého bazénu jsou: 25 x 11 m, hloubka 0,7 - 1,6 m a teplota 28°C.

Součástí Centra pro volný čas Na Fialce je i  Regenerační centrum, kde vám zkušení maséři a terapeuti ochotně pomohou s vašimi individuálními potřebami, doporučí konkrétní masážní techniku či fyzioterapeutické řešení. Navíc se můžete poradit s výživovým a sportovním poradcem a nechat si vytvořit jídelníček či cvičební plán na míru. V rámci nových relaxačních balíčků můžete využít masáž v kombinaci s bazénem či různými druhy saun (infra, bio, finská).

Zasportovat si u nás můžete při různých typech skupinového cvičení, jako je aqua aerobic, břišní tanec, zumba, dance aerobik, jóga a další. Naše sportovní hala je uzpůsobena všem základním skupinovým sportům jako je basketbal, florbal, badminton, fotbal a další.

Pokud jste spíše kulturně založeni, nebo chcete svým potomkům dopřát zážitek z 3D projekce dětských animovaných filmů, pak nezapomeňte nahlédnout do našeho měsíčního kulturního programu. Kromě řady koncertů, divadelních představení a filmových projekcí vám můžeme nabídnout pravidelné přednášky Centra celoživotního vzdělávání z oblasti historie, architektury či zdravého životního stylu.

Dále můžete vyzkoušet naší výbornou kávu či něco dobrého na zub v našem Café & Restaurant. Šéfkuchař Jiří Novotný si potrpí na kvalitní a čerstvé regionální suroviny a za stoprocentní výsledek každého jídla ručí svou kuchařskou ctí. Vaše chuťové pohárky nenechá zaručeně v klidu ani naše nabídka krásných a lahodných dezertů od cukrářky Jany či naše domácí zmrzlina, kterou dětem prostě nemůžete upřít.

Když už je řeč o dětech, je to Na Fialce především o nich. Ať už se jedná o sportovní, umělecké či vzdělávací kroužky, jako je například kurz Filmové animace či Multimédií. Fialka dokonce disponuje dvěma dětskými kluby pro předškolní děti, kde se mohou vaše děti aktivně vzdělávat a socializovat. Další velkou předností našeho centra je výuka angličtiny metodou Helen Doron, kterou se děti učí mnohem snadněji, v podstatě stejně jako svůj mateřský jazyk.

Ať už k nám zavítáte za jakoukoliv aktivitou, doufáme, že vás nezklameme a odnesete si od nás jen samé krásné zážitky!

 

KARTA MULTISPORT

Bazén 60 min., Badminton, Port de Bras, Pilates, Funkční trénink, Kruhový trénink, SM Systém, Zumba, Zdravá záda, Jóga, Power Jóga, Vinyasa Jóga, Gravid Jóga, Fit Dance, Bodystyling, Body Ball, Fyzička, Očista těla a duše, Cvičení děti, Cvičení pro tětné.

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS