MTv Fitness (Na Rovnosti) - Multisport

MTv Fitness (Na Rovnosti)

MTV Fitness Praha 3 nabízí:

 • posilovnu,
 • cvičební sál,
 • kosmetiku,
 • modeláž nehtů.

Fitness centrum je pro ženy i muže a pro klienty Multisport je bez časového omezení. Budete mile potěšení přátelskou a rodinnou atmosférou, kde je každý vítán.

 • Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky VITA v řadě EXKLUSIVE. Fitness centrum je rozděleno do 2 místností.

V kardio zóně naleznete 3 běhací pásy, 2 stacionární kola, 1 speciální kolo, 3 orbitreky a 1 veslovací trenažér na vodu.

V druhé části najdete posilovací  stroje na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů a oddělení s jedno ručními činkami (do 45 kg).

Posilovna je plná zrcadel, před kterými si můžete dobře hlídat Vaše postoje a správné techniky cvičení. V posilovně naleznete samozřejmě další cvičební pomůcky jako různé typy bosu, balanční polštáře, masážní podložky chodidel, stupínky, gumičky, gymnastické míče, posilovací vaky, TRX, medicinbaly, Flowin……  Přímo v posilovně naleznete i toaletu pro Váš větší komfort.

Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé nebo závodníky. V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu.  Budete mile potěšení přátelskou rodinnou atmosférou, kde je každý vítán.

REZERVACE: První rezervace je možná po telefonu. Po prvním příchodu získá klient MultiSport přístup do online rezervačního systému. Pokud se včas neomluví, přístup do rezervačního systému se zruší.

 

 

KARTA MULTISPORT

Fitness, Pilates, Zumba, Alpinning, Jóga, Pop-pilates

Kontakt

Na Rovnosti 13A
Praha, Praha 3, Na Rovnosti 13A

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
 • PRO ZAMĚSTNAVATELE

  Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

  DOPORUČTE NÁS
 • PRO ZAMĚSTNANCE

  Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

  DOPORUČTE NÁS