Movendo - Multisport

Movendo

 MOVENDO - pohybem k radosti. Jemného pohybové studio.

Zveme vás ke zdravému pohybu,k radosti ze života, ze sebe. Nabízíme pohybové lekce s respektemk tělu, jeho současným možnostem a vedoucí ke zdraví "na těle i na duchu", jak se říkává, tzv. Body and Mind lekce. Jógu , Pilates a možná i další..

Naše specialitka je Terapie pohybem, vycházející z Taneční a pohybové terapie a sloužící k sebe-poznání, k sebe-rozvoji.

Další naší činnosti je pohyb dětí - taneční hrátky předškoláků a také pro rodiče nebo prarodiče, kteří chtějí strávit aktivně smysluplný čas se svými potomky, nabízíme Hrátky pro (pra) rodiče  s dětmi - veselé pohybové lekce.

Jestli si chcete o nás víc dočíst, koukněte na náš blog.
Tančíme a cvičíme v menších skupinkách, max 12 osob, což umožňuje individuální přístup ke každému!

Sál a prostory Movenda se nacházejí v centru města v přízemí dvorního traktu, bez hluku z ulice. Parkování nabízí mimo jiné i tři blízké parkovací domy.

Prostě přijďte !

Vaši lektoři

A lekce, které nabízíme:
Pilates pro začátečníky i pokročilé, Hatha jóga, Klasická jóga pro začátečníky i pokročilé, Jóga pro radost, Jóga proti stresu, Ranní a polední lekce jógy i pilates, Terapie pohybem, Spontání tanec, Tanční hrátky pro děti, Taneční hrátky pro rodiče s dětmi

KARTA MULTISPORT

Skupinové lekce (Jóga nejen pro zralý věk, Jógové polední protažení, Klasická jóga, Jóga a tibetská cvičení, Free dance – volné tancování, Jóga a kompenzační cvičení, Happy dance – tanec pro radost, JOTA, Pilates)

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS