Mommy Time - Multisport

Mommy Time

V rodinném studiu Mommy Time v Říčanech najdete volnočasové aktivity pro děti od miminek až po školáky i aktivity pro vás dospělé. Pohodová atmosféra, profesionální služby a nadstandardní zázemí jsou u nás samozřejmostí.

Aktivity pro těhotné: Můžete se nechat rozmazlovat na relaxační těhotenské masáži nebo využít plavání pro těhotné, cvičení pro těhotné nebo gravidjogu. Cenné informace k porodu a k péči o miminko získáte na kurzu předporodní přípravy, na který můžete přijít i s budoucím tatínkem.

Jste maminka krátce po porodu? Aby vaše miminko dobře prospívalo, nabízíme laktační poradenství nejen v našem studiu, ale přijedeme za vámi i do porodnice nebo domů. Chcete chodit cvičit a nemáte hlídání? Během lekce cvičení po porodu je o vaše miminka dobře postaráno.

Aktivity pro děti: Individuální plavání kojenců a batolat probíhá u vás doma. Od 6 měsíců věku pak děti plavou v rámci plaveckého kurzu v bazénu v Průhonicích. Cvičení pro děti od 4 měsíců je dále odstupňováno podle věku, starší děti určitě nadchne zumba či jóga pro děti. Pro nejmenší jsou určeny baby masáže, pro větší pak a další kroužky – dramatický, výtvarný, zumba.

Dále u nás najdete: cvičení pro ženy i muže (pilates, powerjóga a individuální cvičení).

KARTA MULTISPORT

Pilates, Jóga, Power jóga, Cvičení pro těhotné, Gravid jóga, Cvičení s dětmi

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS