MATRIX club - Multisport

MATRIX club

Matrix club Jihlava se zaměřuje na zdraví životní styl a jeho nejnovější formy v oblasti pohybu. Jsme fitness & wellness centrem moderního formátu. Největší centrum na Vysočině nabízí na více než 1000 m2 všechny vedoucí druhy cvičení pod jednou střechou. Využíváme nejnovější trendy a přístupy ke cvičení všeho druhu. Zaměřujeme se na individuální tréninky, diagnostiku, skupinové lekce. Cardio zóna, posilovna, silová zóna, funkční zóna a 2 sály na skupinové lekce na jednom místě. Nejširší nabídka skupinových lekcí, Power jóga, Funkční trénink, Pump it, TRX, Indoor cycling, Gun-ex, Pilates a mnoho dalších. Osobní trenér a fitness instruktor je Vám kdykoliv k dispozici a připraven poradit a pomoci se cvičením. Naše wellness nabízí Finskou saunu, velkou Relax zónu s lehátky a nově i moderní Vířivku. Vybírat můžete z několika druhů vstupného, od jednorázového nebo firemních benefitů, přes permanentky až po klubové členství s neomezeným vstupem na všechno, co naše centrum poskytuje.

Naše poslání: Posláním Matrix clubu Jihlava je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti zdravého životního stylu, fitness a wellness, nabízet klientům komfort a oporu při plnění svých různorodých cílů v oblasti tělesného a duševního zdraví, a to vše za použití moderních přístupů a nejnovějších poznatků z oboru a za pomoci nejnovějšího vybavení v příjemném prostředí.

KARTA MULTISPORT

Fitness a skupinové lekce (120min), Wellness (120min), Vířivka (20min)

Skupinové lekce (Cvičení pro těhotné, Cvičení pro maminky s dětmi, cvičení pro děti, Cvičení pro seniory, HIIT, Pevné břicho, Pevné břicho + hýždě a nohy, Pump It, TRX, Indoor cycling, Bodyform, Bosu, Fitness box, Body fit, Core training, Kruhový trénink, Kruhový trénink speciál, Funkční trénink, Fit dance, Fun step, Power jóga, Pilates)

Kontakt

Havlíčkova 206/58
Jihlava, Havlíčkova 206/58

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS