Lezecké centrum Holešovice - Multisport

Lezecké centrum Holešovice

Horolezecká stěna Holešovice patří mezi největší lezecká centra v České republice. Na lezecké ploše 1 600m čtverečních a výšce až dvanáct metrů se může dosytosti vyřádit začínající či špičkový lezec.

_x000D_

Lezecké Centrum najdete přímo proti holešovickému výstavišti, kde se každoročně koná Matějská pouť. Zastávka tramvaje Výstaviště (tram č. 5, 12, 14, 15, 17, 53, 54) je skutečně jen pár metrů od stěny a pokud pojedete metrem, tak ze stanice Vltavská nebo Nádraží Holešovice je to cca sedm minut pěšky. S autem je trošku problém s parkováním (kde v centru Prahy není?), ale v areálu, kde sídlí stěna, je parkování možné (viz. odkaz parkování).

_x000D_

V lezeckém centru Vám poskytneme vysoký servis, jaký je obvyklý i na jiných stěnách ve světě. Od šaten, sprch, baru s občerstvením, půjčovnou lezeckého materiálu, lezeckých kurzů až po kamarádské rady, "co s načatým životem".

_x000D_

Návštěvníci, kteří mají zkušenosti z mnoha jiných stěn po světě (většinou profesionální lezci), o naší stěně říkají: "Viděli jsme ve světě větší i vyšší stěny, ale vám se podařilo postavit lezecké centrum s neskutečnou rozmanitostí možností lezení. Je to snad i nejútulnější lezecké centrum, které jsme navštívili. A stylový bar s bezkonkurenční nabídkou nakládaných hermelínů je jedinečný“.

_x000D_

Naše filozofie je taková: "Lezení není jen o tom, kolik udělám shybů a jak těžkou cestu vylezu. Je to především o vzájemné pomoci, pohodě a kamarádství bez ohledu na obtížnost trasy."

_x000D_

A nakonec i ty hermelíny po lezení spláchnuté žejdlíkem točeného pivka přijdou vhod.

_x000D_

KARTA MULTISPORT

Vstup na lezeckou stěnu - dospělý, dítě

Kontakt

Bubenská 1536/43
Praha, Praha 7, Bubenská 1536/43

Zařazeno v kategoriích

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS