Ladies Fit Club - Multisport

Ladies Fit Club

Využijte jedinečnou nabídku rozmanitého  konceptu LFC, který nikdo v ČR nenabízí.

FLOWIN je komplexní cvičební pomůcka a tréninkový koncept pro funkční trénink zároveň. Skládá  se ze speciální velké podložky – tréninkové plochy a sady malých destiček pro ruce, nohy, kolena a lokty na podporu těla a vedení pohybu v horizontálních, vertikálních, rotačních a diagonálních směrech. Využívá pečlivě testované a garantované frikce, která vzniká při pohybu destiček po podložce – tzv. frikční trénink.Cvičení na FLOWINU aktivují několik svalových skupin zároveň a jsou založeny na přirozených, plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Intenzita zátěže vychází z hmotnosti těla a tlaku, který se při cvičení vyvíjí na destičky a podložku zároveň. Dalšími indikátory zátěže je rychlost, rozsah pohybu, počet a samotné umístění bodů podpory těla ve spojení se statickou a dynamickou stabilizací.Celkové zaměření tréninku vytváří výběr jednotlivých cviků, jejich vzájemná kombinace v sériích a opakováních. FLOWIN frikční trénink rozvijí kardio. silovou složku kondice ve spojení s rozvojem stability, mobility, flexibility, kontroly a koordinace pohybu.Není nástrojem jen pro formování postavy a zlepšení kondiční připravenosti, ale také pozitivně ovlivňuje správné držení těla a je prevencí proti zranění svalů a kloubů.Nabízíme dvě lekce základní varianty otevřených lekcí: FLOWIN TRAINING - Úterý od 18 hod a Čtvrtek od 17:30 hod.

Připravuje se varianta uzavřených lekcí speciálně pro klienty bez zkušeností se cvičením na FLOWINU: FLOWIN TRAINING CAMP TRX (Total – body Resistence Exercises). Cvičební pomůcka mající kořeny prvotního využívání v jednotkách U.S. Navy SEAL a je určena k efektivnímu funkčnímu tréninku. Funguje jako závěsný posilovací systém podporující neomezený pohyb ve všech anatomických rovinách pro procvičení celého těla. Tvoří jej nastavitelné popruhy, universálně použitelné pro každý druh postavy.Principem tréninku TRX je zavěšení či chycení určité části těla do popruhů, přičemž jiná část těla zůstává v kontaktu s podložkou. Intenzitu cvičení ovlivňuje kombinace vlastní váhy těla a svíraný úhel s podložkou / každý si ho může rychle a snadno nastavit podle svého/. Kromě hmotnosti těla a gravitace využívá prvky nestabilty pro posílení svalů stabilizačního systému.TRX závěsný trénink poskytuje pro všechny úrovně fyzické zdatnosti novou možnost budování přirozené funkční síly. Pozitivně ovlivňuje flexibilitu, rovnováhu, koordinaci a stabilitu těla.

Studio nabízí dvě základní varianty otevřených lekcí: TRX TRAINING outdoor, TRX TRAINING indoor TRX RIP TRAINER. Páková tyč s pružnou gumou na jedné straně. Umožňuje zdokonalovat flexibilitu, budovat svalovou sílu, aktivně zapojovat a zpevňovat stabilizační svalstvo středu těla a tím zlepšuje celkovou rovnováhu. Forma cvičení je zaměřena především na rotace těla a správnou integraci tohoto pohybu. Forma zátěže je dána silovým odporem expandérů, které mají několik zátěžových variant. Intenzita cvičení spočívá v tlaku na páku, která je nastavitelná pozicí úchopu, úhlem rotace a vzdálenosti Rip traineru od místa uchycení.Cvičení na Rip traineru dovoluje jednostranného zatížení pro různé svalové partie např. pro simulaci pohybů některých bojových sportů, pádlování, tenisu, hokeje, golfu a mnoha dalších sportů. Také může sloužit  jako kompezační pomůcka jednostranného zatížení při těchto aktivitách.Přínos nemá jenom pro sportovce, ale pro vytvoření většího komfortu při každodenních aktivitách pro každého z nás. (http://www.youtube.com/watch?v=p5fASl4WTVw)LEBERT FITNESS. Tréninkový systém, který nabízí novou možnost rozvoje funkční síly a svalové koordinace pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Koncept využívá vzájemnou spolupráci dvojic a činí tak skupinový trénink zábavný a motivující. (http://www.youtube.com/watch?v=-7DcrhFkMkQ)ViPR. Tréninkový koncept, který spojuje sílu, dynamiku, obratnost a variabilitu pohybu ve všech anatomických rovinách. Podklad či inspirace tohoto systému vychází z práce na farmě, která dodává  významný stimul pro funkčně silné a výkonné tělo  nejenom pro lidskou potřebu tak i dokonalý základ pro sportovní trénink. (ViPR http://www.youtube.com/watch?v=Qovs9T80hh4)TRIGGER POINT THERAPY. Speciální lekce, kde se pomocí revolučního válečku využívá měkkých masážních technik a principů pro nastavení centrovaného postavení těla, kloubů ve spojení technikou dýchání / tzv. CORE TRAINING  /Cílem je působit na svalové fascie - navrátit tělu pružnost, flexibilitu, zmírnit bolestivost a současně zlepšit funkčnost středu těla. Výsledkem této terapie by mělo být zajistit určitou svalovou rovnováhu v těle nezbytnou pro plnohodnotné plnění denních aktivit.Pro profi sportovce znamená tento typ terapie možnost efektivně připravit tělo na zátěž či pomocí tělu po zátěži lépe zregenerovat. (http://www.youtube.com/watch?v=LvG8t6Ywazo)

KARTA MULTISPORT

Port De Bras, Core Training, Zdravotní cvičení, Kruhový trénink, Flowin, TRX Suspension Systém, TRX Rip Trainer, FOAM ROLLING, DYNAMAX

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS