Kotlina Sportovní areál - Multisport

Kotlina Sportovní areál

Fitness centrum Vám nabízí příjemné prostředí a kvalitní zázemí. Je vybaveno stroji Grün sport  (32 stanovišť), aerobní stroje, kola, běžecký trenažér  a koncept na procvičování všech svalových partií. Nabízíme i možnost využití osobního trenéra.

Součástí fitness je i bohatě vybavený bar, kde nabízíme doplňky výživy a nápoje značek Scitec Nutrition, Nutrend, Fitco a jiných.

Aerobní sál pro 25 až 30 cvičících s podiem pro instruktora je vybaven kvalitní vzduchotechnikou, odpruženou podlahou a moderním audio systémem značky Panasonic Technics.

Squashové kurty ASB mají certifikaci od ČASQ - splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu. Squash centrum je v Kotlině v provozu od roku 1998 a trénují zde i hráči z první desítky žebříčku ČASQ. Konají se zde různé turnaje a squashová liga.

Alpinning je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu a vylepšit si kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140 kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení.

KARTA MULTISPORT

Posilovna, Indoor Cycling (Spinning), Squash, Aerobik, Zumba, Alpinning

Kontakt

U Stadionu 3570
Havlíčkův Brod, U Stadionu 3570

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS