JEREMI sport - Multisport

JEREMI sport

UPOZORNĚNÍ: Od 1.4.2016 je pro všechny nové členy centra JEREMI Sport zaveden jednorázový vstupní poplatek ve výši 100 Kč (za registraci a vedení v evidenci) a ve výši 30 Kč / 60 Kč (za vystavení elektronického čipu /karty - slouží k uzamykání skříněk, rozsvěcování kurtů apod.) Jednorázové poplatky jsou nevratné.

Postup při užití karty MultiSport ve sportovním centru JEREMI: před první návštěvou sportoviště nebo první rezervací musí klient provést krátkou registraci v rezervačním systému Partnera ( http://rezervace.jeremi.cz/accounts/new ). V rámci této registrace klient vyplní tabulku s názvem REGISTRACE NOVÉHO UŽIVATELE a tabulku MULTISPORT, VAŠE LIGA (pravé okýnko). Jméno a příjmení na kartě se musí shodovat se jménem a příjmením v rezervačním systému. Tím bude klientovi přidělen tarif Multisport. Při rezervaci dané lekce, je třeba zvolit jednu ze dvou nabízených variant rezervace - Rezervovat na danou částku (MultiSport). V případě nerespektování tohoto postupu není možno hradit hodinu pomocí karty MultiSport.

JEREMI sport

Na ploše 7 500 m2 vnitřní a 3 000 m2 venkovní plochy budou mít návštěvníci možnost všestranného sportovního vyžití, relaxace a zábavy. Největším lákadlem centra je multifunkční plně klimatizovaná hala se třemi squashovými kurty a čtyřmi stoly pro stolní tenis a osmi badmintonovými kurty. Nový objekt nabízí  multifunkční sály a tělocvičny s možností provozování širokého spektra sportů. Od klasických aerobních aktivit jako je spinning, alpinning, aerobik, TRX až po moderní sporty, jako je například poledance. Samozřejmostí je plně vybavená posilovna. Návštěvníci najdou v centru nejen špičková sportoviště, ale také místo pro společenské setkávání.  Kromě recepce s občerstvením a příjemným vyškoleným personálem poskytneme hostům sportbar a  kvalitní nekuřáckou restauraci s posezením. V létě je  otevřena  venkovní zahrádka i s venkovním barem.Poloha na křižovatce ulic Jeremiášova a Mukařovského zaručuje centru výbornou dopravní dostupnost. Velkou předností sportovního centra je parkoviště se 120 parkovacími místy pro sportovce a ostatní návštěvníky komplexu. Od stanice metra Luka nebo Lužiny je do 10ti minut pěší chůzí, autobusová zastávka Amforová  je hned vedle centra.Beachový areál JEREMI se nachází na adrese Ovčí hájek 2174, Nové Butovice.

 

KARTA MULTISPORT

Posilovna 60 min, Box, Stolní tenis, Squash (kromě PO-ČT 17:00-21:00), Badminton (kromě PO-ČT 16:00-21:00), Stěna + Boulder, Boulder, Beach Volejbal - léto, Jednorázový vstupní poplatek ve výši 100 Kč. Jednorázový poplatek za vystavení čipu/karty 30 Kč/60 Kč.

Kontakt

Jeremiášova 2581/2
Praha, Praha 5, Jeremiášova 2581/2

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS