Infinit wellness a fitness (Majdalenky) - Multisport

Infinit wellness a fitness (Majdalenky)

Vodní SPA: V relaxačním centru nabízí Infinit k pasivnímu i aktivnímu odpočinku wellness zónu, jejíž součástí je vodní SPA a saunový svět.

Ve vodní SPA zóně můžete využít 32 °C relaxační bazén a 34 °C perličkový whirlpool, který vás příjemně promasíruje a uvolní. U bazénu najdete i parní solnou lázeň s eukalyptovými esencemi, jež má pozitivní zdravotní účinky na náš organismus. U páry je k dispozici ochlazovací sprcha, tzv. tropický déšť. Užijte si naše služby:

 • Zážitkový bazén – hloubka 1,2 metrů, teplota 32 °C.
 • Perličkový whirlpool – teplota 34 °C
 • Parní solná lázeň s eukalyptovými esencemi

Součástí bazénu jsou SPA procedury jako vodopády, masážní trysky, chrliče, protiproud či relaxační sedátka.

Saunový svět: V relaxačním centru Infinit můžete navštívit wellness zóny jak pro aktivní, tak pro pasivní relaxaci. Součástí wellness zóny je vodní SPA a saunový svět.

Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat tři typy saun najednou:

 • Finská sauna (teplota 85 – 95°C, vlhkost 10 – 20 %)
 • Tropická sauna (teplota 65 – 75°C,vlhkost 50 – 70 %)
 • Selská sauna s parním nárazem (teplota 80 – 90°C)

Všechny tři typy saun stojí za vyzkoušení. Klasická finská sauna překvapí tradiční vůní, tropická sauna nabízí nevšední zážitek a selská sauna přináší zajímavou atmosféru s automatickým polevem kamen. K ochlazení těla můžete použít ochlazovací zónu se sprchami, vědrem, ledem a mlhou nebo venkovní ochlazovací bazének. Saunování si můžete zpříjemnit odpočinkem v prostorné relaxační místnosti, koupáním v bazénu s čistou vodou nebo občerstvením na fresh baru.

Fitness: Na ploše sto dvaceti metrů čtverečních na vás čeká moderní, plně klimatizované fitness centrum zaměřené nejen na kondiční cvičení.

Ve fitness centru najdete plně vybavenou posilovnukardiozónu se stroji značky Startrac (běhací pásy, rotopedy nové řady Espinner Series s obrazovkou, crosstrainery). Dále můžete využít cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, fitbally, overbally, pružné úvazky, stepy a balanční bosu.

KARTA MULTISPORT

Fitness (časově neomezené), Vodní SPA (60 min. bez zapůjčení prádla), Wellness (vodní SPA a saunový svět 90 min., vč. zapůjčení prádla) – karta MultiSport hradí 50 % z ceny služby Wellness

Kontakt

+420 739 500 252
+420 739 500 252
Majdalenky 10
Brno, Majdalenky 10

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

DOPORUČTE NÁS
 • PRO ZAMĚSTNAVATELE

  Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

  DOPORUČTE NÁS
 • PRO ZAMĚSTNANCE

  Získejte vstup do více než 1 200 zařízení v Česku i na Slovensku.

  DOPORUČTE NÁS