I´M FIT - Multisport

I´M FIT

Relaxační klub na metru Vysočanská, vybavený nejmodernější technologií v oblasti wellness, fitness s výjimečným architektonickým zpracováním Vás odpoutá od starostí všedního dne.

Prostředí se zaměřením na poskytování profesionálních služeb zkušeným a přátelským personálem Vám dodá příjemný pocit a doplní energii potřebnou pro udržení zdravého životního stylu. Využít můžete fitness a cardio zónu, lekce spinningu, bohatý výběr studiových lekcí v aerobním sále, relaxační bazén, whirlpool, sauny, páru, solárium, Vacushape, Power Plate, nebo široké spektrum masáží.

V I´M FIT se podařilo vytvořit příjemné prostředí, v němž se setkávají lidé, kteří hledají něco opravdu výjimečného.

Od března 2018 můžete vyzkoušet kompletně novou exklusivní kardiozónu.

Ručník a prostěradlo - za poplatek 30 Kč/ks

Je nutné mít vlastní zámeček ke skříňkám. Možné zapůjčení za poplatek 30 Kč/ks.

• PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem klubu (od 15.8.2018). K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší MultiSport karty. Můžete využít možnosti založení kreditu pro Vaši pohodlnou konzumaci, případně rezervaci ostatních služeb

•DALŠÍ NÁVŠTĚVY

Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartičkou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho Fitness centra. Bez dokladu ani bez kartičky MS není možné vstup uplatnit.

Děti od 3 do 16 let, respektive dospělí s dítětem (mající dětskou kartu MS nebo za poplatek 300,- dle ceníku) mají umožněn vstup pouze do 16:00 a pouze do wellness prostoru.

Povinností klientů MULTISPORT je dodržovat provozní řád a zejména pak stanovený čas pro pobyt v klubu v pondělí až čtvrtek do 17:00 hodin . V případě nedodržení času odchodu do 15 minut vám bude účtován poplatek 100,- Kč. O více jak 15 minut pak 500,- Kč.

KARTA MULTISPORT

od 1.5. do 30.9.2018 Volný vstup s možností využít: Posilovna, Cardio zóna, Spinning, Studiové lekce v aerobním sále (Jumping, Fitball, Bodyform, Pilates, TRX, Express, Power jóga, Bosu, Step Deck, Aquaerobic, Hatch Stretch, Salsation, Tabata, Zdravotní cvičení, Zdravá záda), Bazén, Whirlpool, Sauna, Pára

 

od 1.10.2018 do 30.4.2019 Volný vstup - platí Po–Čt 7:00 – 17:00 hod., Pá – Ne neomezeně s možností využít: Posilovna, Cardio zóna, Spinning, Studiové lekce v aerobním sále (Jumping, Fitball, Bodyform, Pilates, TRX, Express, Power jóga, Zumba, Bosu, Step Deck, Aquaerobic), Bazén, Whirlpool, Sauna, Pára

Kontakt

Freyova 945/35
Praha, Praha 9, Freyova 945/35

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

ZÍSKEJTE NABÍDKU NA MÍRU

PRO ZAMĚSTNANCE

Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNAVATELE

    Mějte spokojenější, zdravější a výkonnější zaměstnance.

    DOPORUČTE NÁS
  • PRO ZAMĚSTNANCE

    Získejte volný vstup do více než 1 900+ sportovních a relaxačních zařízení.

    DOPORUČTE NÁS